PlayStation Plus Eylül ayı oyunları açıklandı

PlayStation Plus Eylül ayı oyunları açıklandı
PlayStation Plus abonelerinin Eylül 2020'de erişebilecekleri oyunlar belli oldu. PS Plus aboneleri 1 Eylül'de PlayerUnknown's Battlegrounds (namıdiğer PUBG) ve Street Fighter V'i ücretsiz olarak indirebilecekler. Sony, abonelik hizmetiyle...

PlayStation Plus abonelerinin Eylül 2020'de erişebilecekleri oyunlar belli oldu. PS Plus aboneleri 1 Eylül'de PlayerUnknown's Battlegrounds (namıdiğer PUBG) ve Street Fighter V'i ücretsiz olarak indirebilecekler. Sony, abonelik hizmetiyle sonbahar aylarına hızlı bir giriş yaptı.

Konsol devi bugün 12 aylık PlayStation Plus aboneliğine %25 indirim getirmesinin ardından, üyelerin önümüzdeki ay ücretsiz indirebileceği oyunları açıkladı. PlayStation 5 yaklaştıkça Sony, çevrimiçi abonelik hizmetine daha fazla kullanıcı çekmeye çalışıyor. Şimdi PS Plus Eylül ayı oyunları PUBG ve Street Fighter V'e daha yakından bakalım.

PlayStation Plus Eylül 2020 ücretsiz oyunları:

PlayerUnknown's Battlegrounds - PUBG

pubg corporation

Artık PUBG'yi tanıtmaya gerek var mı bilemiyoruz. Çığır açan battle royale oyunu ilk olarak Mart 2017'de Steam'in Erken Erişim programına geldi. Çok geçmeden, platformda eş zamanlı oyuncu rekorlarını kırmaya başladı. PlayerUnknown's Battlegrounds, PS4'e geldiğinde, Fortnite dahil olmak üzere çeşitli çevrimiçi deneyimler liderliği üstleniyordu. Yine de, ayakta kalan son kişiyi belirlemek için 100 oyuncuyu savaş alanına indiren klasik PUBG deneyimi gibisi yok.

PlayStation Plus ile Eylül ayında çorba parası PUBG'den! Hayatta kalma yeteneklerinizi ve şansınızı sınamak için tek başınıza veya en fazla dört oyuncudan oluşan bir takımla mücadeleye katılın.

Street Fighter V

Street Fighter V

PlayStation Plus, Eylül ayında Street Fighter V ile üyelerine tamamen farklı bir oyun türü sunuyor. Popüler dövüş oyunu, ilk olarak 2016'nın başlarında piyasaya sürüldü ve çok sayıda karakter kadroya dahil oldu. Street Fighter serisinin son oyununda çevrimiçi ve çevrimdışı modlar mevcut ve oyuncuların becerilerini uygun gördükleri şekilde test etmelerine olanak tanıyor.

PS Plus'a gelen Street Fighter V sürümü temel oyunu içeriyor. Oyuncuların deneyimi geliştirmek için satın alabileceği ve indirebileceği birçok yeni dövüşçü ve eklenti var.

Her iki oyun da 1 Eylül Salı günü PlayStation Plus'a katılacak ve 5 Ekim'e kadar indirilebilir olacak. Yeni ücretsiz oyunlar, aboneler için yılın en iyi fırsatı denebilir. Bu arada kaçıranlar, bu ayın PS Plus oyunlarını hala alabilir. Aboneler, Call of Duty: Modern Warfare 2 Campaign Remastered veya Fall Guys: Ultimate Knockout'u 31 Ağustos'a kadar kitaplığına ekleyebilir.

PlayStation Plus Eylül 2020 oyunlarını kaçırmak istemeyenler ve üyelik almayı düşünenler, 12 aylık abonelikte %25 indirim fırsatını değerlendirebilir. Sony'nin çevrimiçi abonelik hizmeti PS Plus hakkında tüm bilgilere buradan erişebilirsiniz.