PlayStation Plus Ağustos Ayı Ücretsiz Oyunları Açıklandı

PlayStation Plus abonelerinin Ağustos ayında ücretsiz olarak alabilecekleri oyunlar duyuruldu. Geçtiğimiz ay PS Plus’ın 10. yıl dönümüne özel olarak üç oyun verilmişti. Yazın son ayında Call of Duty: Modern Warfare 2 Campaign Remastered ve Fall Guys: Ultimate Knockout, abonelere ücretsiz olarak verilecek.

PlayStation Plus aboneleri yarın itibarıyla Call of Duty: Modern Warfare 2 Campaign Remastered’ı indirmeye başlayabilecekler. Yenilenen FPS oyununu, 31 Ağustos’a kütüphanenize ekleyebileceksiniz. Fall Guys: Ultimate Knockout’u ise 4 Ağustos tarihinden itibaren 31 Ağustos’a kadar alabileceksiniz. Yeni ücretsiz oyunlara kısaca bir göz atalım.

PlayStation Plus Ağustos 2020 Oyunları:

Call of Duty: Modern Warfare 2 Campaign Remastered

call of duty: modern warfare 2 remastered

PlayStation 4 için tamamen yeniden tasarlanan 2009 yapımı efsane oyun Call of Duty: Modern Warfare 2, tek oyunculu hikayesiyle geri döndü. Call of Duty: Modern Warfare 2 Campaign, geliştirilmiş dokular, animasyonlar, fiziksel tabanlı görüntü oluşturma, yüksek dinamik aralıklı ışıklandırma ve çok daha fazlasıyla birlikte baştan aşağıya yenilendi. Üstelik Ağustos ayı boyunca PlayStation Plus abonelerine ücretsiz.

Call of Duty 4: Modern Warfare’in dramatik olaylarından sonrasını konu alan Call of Duty Modern Warfare 2 Campaign Remastered, dünyayı ölümcül yeni bir tehdite karşı korumak zorunda kalacağınız sürükleyici, aksiyon odaklı bir macera sunuyor. Dünya düzenini yeniden sağlamak için bir kez daha Soap, Price, Ghost ve diğer Task Force 141’in diğer üyelerine katılarak Cliffhanger, Gulag ve Whiskey Hotel gibi klasik görevleri yeniden keşfedeceksiniz.

PlayStation Plus aboneleri oyunu 28 Temmuz – 31 Ağustos tarihleri arasında ücretsiz olarak indirebilecek.

Fall Guys: Ultimate Knockout

Fall Guys: Ultimate Knockout

Fall Guys: Ultimate Knockout henüz piyasaya sürülmedi, ancak oyun PlayStation Plus ile lansman yapacak. Bu renkli 100 kişilik çevrimiçi çok oyunculu oyunda ayakta kalan son oyuncu olmak için mücadele vereceksiniz.

Sadece kazanan takımın bir sonraki turda ilerlediği herkese açık oyunlarda veya eşli mücadelelerde kendinizi sınayacaksınız. Kapıları parçalamaktan, büyük bir kaykay sürmeye, tuzaklarla dolu dağlarda yarışmaya kadar, fizik temelli komik engelleri bükülerek, zıplayarak ve yıkarak kat edeceksiniz. Fall Guy’ınızı tamamen kişiselleştirerek şık bir dokunuş katabileceksiniz.

PlayStation Plus aboneleri Fall Guys: Ultimate Knockout’u 4 Ağustos – 31 Ağustos tarihleri arasında indirebilecekler.

PS Plus Ağustos ayı oyunları için geri sayım başladı, ancak unutanlar hala bu ayın oyunlarını 3 Ağustos’a kadar ücretsiz indirebilirler. PS Plus Temmuz ayı oyunları NBA 2K20, Rise of the Tomb Raider: 20 Year Celebration ve Erica ile ilgili detaylara buradan erişebilirsiniz. PlayStation Plus hizmetiyle ilgili buradan bilgi alabilirsiniz.

yorum Yap