The Last of Us Part 2 için medya etkinliği düzenlenecek

Naughty Dog merakla beklenen The Last of Us Part 2 için şimdiye kadar çok az bilgi verdi ancak çok yakında devam oyunu hakkında yeni haberler alabiliriz. Game Awards’ın yapımcısı ve Death Stranding’in sürpriz yıldızı Geoff Keighley tarafından bildirildiği üzere Sony ve Naughty Dog 24 Eylül tarihinde Los Angeles’ta medya etkinliği düzenleyecek. Etkinlikte nelerin sunulacağı ise henüz bilinmiyor.

The Last of Us Part 2 hakkında ortaya çıkan son haberler hep söylentilere dayanıyordu. Önce oyunun yeni bir PlayStation State of Play yayınıyla duyurulacağı öne sürüldü, ancak bu gerçekleşmedi. Sonrasında çıkış tarihi üzerine birçok sızıntı geldi ve 4 farklı sürümle geleceği iddia edildi. Genel olarak ortaya atılan söylentiler oyunun Şubat 2020’de çıkacağı yönünde. Takipçiler E3 2018’den bu yana oyundan yeni görüntüler almadı. Bunun yanı sıra Sony ve PlayStation E3 2019’a katılmayarak umutları erteledi.

The Last of Us Part 2 medya etkinliğinde yeni tanıtımlar gelip gelmeyeceği açıklanmasa da Keighley’in neden yalnızca basının erişebileceği bir etkinliği herkese duyurduğunu bilemiyoruz. Belki de PlayStation efsanesi yakında yeni tanıtımlarla topluluğun karşısına çıkabilir.

Sony ve Naughty Dog’un PlayStation 3 oyunlarının çevrimiçi çok oyunculu desteğini sonlandırmasının ardından The Last of Us Part 2’den çok oyunculu mod müjdesi gelebilir mi? Etkinlikten gelecek tüm bilgileri sizlerle paylaşacağız. Takipte kalın!