Mortal Kombat 11’in yeni DLC dövüşçüsü Nightwolf tanıtıldı

NetherRealm Studios Yaratıcı Yönetmeni Ed Boon, Mortal Kombat 11 oyuncularının yeni dövüşçü Nightwolf‘u dört gözle beklediğinin farkında. Boon Twitter hesabından Mortal Kombat 11’in yeni DLC karakterini kısa bir tanıtımla paylaştı.

Yönetmen sosyal medya hesabını çok aktif kullanıyor ve Nightwolf’un daha karanlık temalı bir görselini paylaşmıştı. Bununla birlikte yeni kısa tanıtım videosunda yeni dövüşçümüz imza silahı olan baltasıyla karşımıza çıkıyor. Muhtemelen yakında karakterin oynanışını da içeren daha ayrıntılı bir tanıtım yayınlanacaktır. Merak edenler için işte Mortal Kombat 11‘in yeni DLC karakteri Nightwolf:

Nightwolf ilk kez Mortal Kombat 3’te sahneye çıktı ve serinin Amerikan yerlisi dövüşçüsü olarak geri dönüyor. Matoka savaşçısı, tarihçisi ve şamanı olan dövüşçü, iyiliğe adanmış bir karakter olarak görüler yoluyla Raiden ile temas halinde. Mortal Kombat 11’de nasıl yenilendiğini merakla bekliyoruz.

Boon daha önce oyuna gelecek bir diğer DLC dövüşçüsü Sindel‘in karakter modelini paylaşmıştı. Sindel 2011’deki Mortal Kombat hikayesinde öldüğü için Revenant olarak karşımıza çıkacak. Ayrıca bir diğer haberde Mortal Kombat 11’in resmi soundtrack albümünün çeşitli müzik servislerinde yayınlandığını aktarmıştık.

Ed Boon geçtiğimiz ay yeni nesil konsollar hakkında ortaya çıkan iddialara tepki göstermişti. PS5’in Xbox Scarlett’tan daha güçlü olacağını iddia eden söylentilere karşılık Mortal Kombat 11’in yönetmeni dedikoduları yayan geliştiricileri eleştirmişti. Boon bu noktada kesinlikle çok haklı çünkü PS5 ile XBox Scarlett’ın önünde uzun bir süreç ve geliştirilecek çok şey var.

Mortal Kombat 11 şu anda PS4, Xbox One, Switch ve PC platformlarında oynanabilir. Gelecek haber ve güncellemeler için takipte kalın!