Fortnite’ın merakla beklenen John Wick modu sonunda geldi!

Fortnite, John Wick sınırlı süreli modunu ve onunla birlikte gelen ücretsiz zorluk ve ödülleri tanıttı. John Wick ilk olarak popüler Reaper kostümüyle 3. sezon oyuna taşınmıştı. Yeni etkinlik için artık fragman ve ödüller yayınlandı. Yeni sınırlı süreli mod geçtiğimiz günlerde sızıntılarla ortaya çıkmıştı ve sizler için ayrıntılı olarak derlemiştik.

Öncelikle Fortnite’a “Wick’in Başındaki Ödül” adlı yeni, sınırlı süreli bir mod geldi. Her oyuncu elinde birkaç jetonla başlayacak ve rakibinizi avladığınızda onun jetonları size geçecek. Belirlenen altın jeton sayısına ulaşan ilk ekip maçın galibi olacak. Ayrıca her oyuncunun üç kere yeniden doğma hakkı var. Bir oyuncunun ne kadar jetonu varsa, kişi hareket ederken ve ateş ederken haritada o kadar görünür olacak ve en fazla jetona sahip ilk üç oyuncunun konumu haritada ve pusulada sürekli olarak görünecek.

Yeni “Wick’in Başındaki Ödül” Sınırlı Süreli Modunda etkinlik bitmeden görevleri tamamlayan oyuncular Altın Jeton sırt süsü, Tek Atış şemsiyesi, Öcü kaplaması ve bonus TP de dahil olmak üzere ücretsiz ödüller kazanacaklar. Fortnite‘ın yeni SSM hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz yama notlarına göz atabilirsiniz.

Ayrıca John Wick kıyafetini ve Bildiğin Balyoz kazmasını içeren John Wick seti Fortnite’ın oyun içi mağazasından alınabilecek.

Fortnite John Wick eşyaları fortnite

John Wick 3: Parabellum vizyona girdi ve Fortnite bu tarz ses getiren yapımları kaçırmıyor. Daha önce de Avengers Endgame‘e özel içerikler ve etkinlikler oyuna dahil olmuştu