Avengers Endgame Fortnite’a geliyor

Avengers Endgame, Epic Games’in bildirisine göre Fortnite’a geliyor.

Avengers ve Fortnite arasında bu bir ilk değil. Geçtiğimiz yıl bu zamanlarda Fortnite,  Avengers Infinity War ile birlikte sınırlı süreli bir Avengers modu yayınlanmıştı. Sınırlı süre için Thanos ve Sonsuzluk Eldiveni modu Fortnite oyuncularına sunulmuştu. Fortnite’ın geçen seferki içerik geçişi büyük bir başarıydı. Bu sebeple Epic Games ve Marvel’ın yeni filmin kutlanması için daha çok içerik geçişini keşfetmesi gerçekten mantıklı bir hareket.

Haber, resmi Fortnite Twitter hesabınından açıklandı. Sadece  “Ne gerekiyorsa. 4.25.19.” yazan tweete, Kaptan Amerika’nın klasik vibranyum kalkanını tutan bir karakter görüntüsü eşlik ediyor. Bu seferki etkinliğin Thanos’u içerip içermeyeceği henüz belli değil. Ancak yayınlanan görselde Kaptan Amerika’nın kalkanı açıkça görünüyor. Muhtemelen bu sefer Kaptan Amerika ve diğer kahramanların ikonik silahları ya da güçleri ilgi odağı olacak gibi duruyor.

Belki oyuncular, Fortnite adasında Kaptan Amerika’nın kalkanını kullanabilirler . Belki yeni kostümler de gelebilir. Açıkçası yayınlanacak modun heyecan uyandıracağı şimdiden belli.

Avengers modunun içeriği henüz tam belli olmasa da sonuçta filmin vizyona gireceği gün önce yani 25 Nisan’da büyük bir gelişme olacağı kesin. Bekleyip göreceğiz.

Avengers: Endgame 25 Nisan 2019’da tüm sinemalarda gösterime girecek. Umarız Yenilmezler takımının Thanos ve Sonsuzlukluk Eldiveni’ne karşı son direnişlerinde dünyayı bir kez daha kurtardıklarını görürüz.