Fortnite’ın John Wick kostümü ve sınırlı süreli etkinliği sızdırıldı

John Wick iyi bir suikastçi olmasına rağmen Fortnite’a gelişi artık onun kadar gizli kalmıyor. Dikkatli bir Reddit kullanıcısının John Wick’in evinin Paradise Palms’ta göründüğünü fark etmesinin ardından, bir diğer kullanıcı FortTory Fortnite’a özel bir Wick’s Bounty SSM’nin geleceğini keşfetti.

Fortnite veri madenicisi Lucas7yoshi, artık sınırlı süreli modun nasıl çalışacağına dair bazı ayrıntıların yanı sıra yeni John Wick kostümüne ilk bakış sundu.

Oyuncular iki tarzı olan kostüm görmeyi bekleyebilirler: normal versiyon ve hasarlı versiyon. Kostümler aslında filmlerden birinde John Wick’in önceki ve sonraki halleri. Lucas7yoshi ayrıca oyunda kullanılacak (John Wick dünyasında, yeraltı dünyasının para birimi olarak kullanılan yukarıdaki görselde yer alan para) bir altın para şeklinde bir sırt süsünün görüntülerini de buldu.

Gösterişli bir aksesuar olmasının yanı sıra, altın para sırt süsü oyuncuların “diğer ödül avcılarını alt ederek gereken sayıda altın paraya ulaşmak için takımlar halinde çalışacağı” Fornite’ın yeni sınırlı süreli moduyla ilgili gibi görünüyor. Yüksek miktarda para toplayan oyuncuların dikkat etmeleri gerekecek, çünkü liderler haritada işaretlenecek.

Lucas7yoshi ayrıca bazı dosyalarda Continental‘den de (John Wick’deki ünlü suikastçi otel zinciri) bahsetti. Otelin Fortnite dünyasında görünüp görünmeyeceği henüz net değil. Ancak böyle bir ihtimal olası görünüyor.

Elbette ki tüm bunlar yeni John Wick 3 filmini kutlamak için ve yeni SSM’nin yakın zamanda Fortnite’a dahil olacağını söyleyebiliriz.

Yeni John Wick karakterinin Fortnite’in 3. Sezon Savaş Bileti’yle gelen ilk Reaper kostümünden ayrı olduğunu belirtelim. İlk kostüm birçok oyuncu tarafından sevilmişti ve tecrübeli oyuncular arasında çok popülerdi. Epic ve tüm Fortnite topluluğunun karaktere neden takıntılı olduğunu açıklıyor.

Fortnite son olarak yayınladığı v9.01 yamasında bu hafta Taktiksel Taarruz Tüfeğini tanıttı. Notlara göre; yeni tam otomatik silah diğer taarruz tüfeklerine göre uzun mesafede daha az etkili ama az dağılan mermileriyle kapalı alanda rakibe göz açtırmıyor. Ayrıca kısa süre önce mahzenden çıkarılan Tambur Şarjörlü Tüfek, zayıflatılarak geri döndü.

Fütüristik temalı 9. Sezonun başlamasıyla oyunculara birçok yenilik sunuldu. Fortnite 9. Sezon yama notlarına buradan erişebilirsiniz.