Uncharted filminin yıldızı Tom Holland, Nathan Drake performansından endişe duyuyor

Tom Holland’ın başrolünde olduğu Uncharted filmi, önümüzdeki yıl vizyona girecek. Ancak ünlü aktör filmde Nathan Drake’i canlandırma yaklaşımıyla ilgili bir hata yapmış olabileceğini açıkladı. Holland filmdeki rolünde her türlü karmaşık duyguyu hissettiğini belirtirken, bir aktör olarak bazı önemli hatalar yaptığından endişelendiğini öne sürdü.

GQ‘ya konuşan Tom Holland, Uncharted filmindeki görünüşüne dair kaygılarının karakteri oynamasına engel olabileceğinden endişeleniyor. Başarılı oyuncu, “Uncharted’ta performansımı etkileyen bazı unsurlar olduğunu düşünüyorum. Sanki bir büyünün etkisi altındaymışım gibi ‘Şimdi iyi görünmek istiyorum. Bunun benim en harika anım olmasını istiyorum.’ diyorum. Bu çok sağlam, dayanıklı adamı oynamak zorundaydım – en basitinden Mark Wahlberg gibi. Karakterimin lanet bir aksiyon kahramanı olması gerekiyor!” şeklinde konuştu.

Tom Holland hatasından ders aldı

Tom Holland, Uncharted, Nathan Drake

Tom Holland’ın Nathan rolünde nasıl görüneceğini henüz bilmiyoruz, ancak kendisi oldukça endişeli. Uncharted hayranlarının filmden beklentisi yüksek ve Holland muhtemelen bu baskı nedeniyle gerginlik hissediyor. Ama ünlü aktör, sonuç ne olursa olsun filmden önemli bir ders aldığını söylüyor. Holland, “Ama öğrenilen önemli bir dersti, çünkü mesele, bir sahnede iz bırakıp geçmek ve sonrasında daha fazla iz bırakabilmekle ilgiliydi. Öylece durmak ve şişkin pazılarımı görmek değildi… Bu bir hataydı ve muhtemelen bir daha asla yapmayacağım bir şey.” dedi.

Sony’ye göre Uncharted filmi sadece başlangıç. Sony Pictures CEO’su Tony Vinciquerra’ya göre şirket, PlayStation oyunlarına dayalı 7 TV dizisi ve 3 film üzerinde çalışıyor. Uncharted’ın yanı sıra The Last of Us dizisi heyecanla beklenen bir diğer yapım.

yorum Yap