Tom Holland, Uncharted filminden ilk görüntüsünü paylaştı

Yılan hikayesine dönen Uncharted filminin çekimleri geçtiğimiz Temmuz ayında başladı ve proje sonunda kararlı bir şekilde ilerliyor. Filmin başrolünde olan Tom Holland, Nathan Drake rolünde ilk fotoğrafını paylaştı. Ünlü aktör sonunda oyun dünyasının sevilen karakteri olarak karşımıza çıktı.

Holland, Nathan Drake‘in kıyafetleri içindeki ilk görüntüsünü sosyal medya hesaplarından yayınladı. Ünlü oyuncu paylaşımında fotoğraf ile birlikte, “Tanıştığımıza memnun oldum, ben Nate.” mesajını paylaştı. Sony Pictures ve Uncharted hesapları da Holland’ın fotoğrafını, “Şans cesurdan yanadır.” mesajıyla takipçilerine sundu.

Tom Holland’ın Uncharted filminden ilk görüntüsü:

Tom Holland’ın yanı sıra Uncharted oyun serisinde Nathan Drake’i seslendiren Nolan North da filmin setine yaptığı bir ziyaretten üç fotoğraf paylaştı. North, “Aynaya bakmak gibi! Tom Holland, Drake’in mirasını devam ettireceği için gururluyum! Kesinlikle muhteşem! Set ziyareti için teşekkürler!!” dedi. Nathan Drake’e duyduğu özlemi her fırsatta dile getiren seslendirme sanatçısının filmde görünüp görünmeyeceği bilinmiyor.

Uncharted filmine dair oyuncu kadrosu dışında çok az şey biliniyor. Bununla birlikte, filmin sosyal medya hesabından paylaşılan Macellan alıntısı ipucu olabilir. Portekizli kaşif Ferdinand Macellan 1519’da dünyanın çevresini dolaştığı bir keşif gezisine liderlik etmesiyle tanınıyor. Belki de genç Drake ve akıl hocası Victor Sullivan (Sully) tarihin bu büyüleyici yönünü keşfedebilir. Bu arada filmde Sully karakterini Mark Wahlberg’in canlandıracağını belirtelim.

Naughty Dog‘un Uncharted oyun serisinden uyarlanan film, 16 Temmuz 2021‘de beyaz perdeye gelecek. Sony, projede yönetmen değişiklikleri ve Wahlberg’in Drake rolünden Sully rolüne geçmesi de dahil olmak üzere birçok sorunla karşılaştı. Ancak Uncharted filmi sonunda gerçeğe dönüşüyor.