Spider-Man: Far From Home VR deneyimi ücretsiz olarak sunuldu

Spider-Man: Far From Home 5 Temmuz’da vizyona girecek. Örümcek Adam’ın yeni macerasını kutlamak için filme özel sanal gerçeklik deneyimi PS VR de dahil olmak üzere tüm VR platformlarında yayınlandı. Spider-Man: Far From Home Sanal Gerçeklik Deneyimini PS4 konsolunuza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Aşağıdaki fragmanı izlediğinizde yeni VR deneyiminin 2017’de yayınlanan Spider-Man: Homecoming’e özel VR deneyimine çok benzediğini göreceksiniz. Grafiksel olarak yeterince güçlü hissettirmese de birinci şahıs kamera açısından Örümcek Adam gibi New York sokaklarında özgürce sallanabileceksiniz. Her ne kadar oyundan çok rehberlik eden bir deneyim olsa da, ücretsizdir ve Spider-Man: Far From Home öncesi denemeye değer.

Spider-Man: Far From Home Sanal Gerçeklik Deneyimini merak ediyorsanız PlayStation Store‘dan ücretsiz olarak konsollarınıza indirebilirsiniz.

Ünlü aktör Tom Holland son dönemde Marvel Sinematik Evreni’ninde (MCU) Spider-Man rolüyle birçok filmde yer aldı ve kendini kabul ettirdi. Holland ayrıca heyecanla beklenen Uncharted filminde de Nathan Drake’in gençliğini oynayacak. Filmin vizyon tarihi kısa süre önce 18 Aralık 2020 olarak açıklanmıştı.

Far From Home VR Deneyimi’nin, 2018’de yayınlanan PS4’e özel Marvel’s Spider-Man ile ilgisi olmasa da konsolunuzda daha fazla deneyim yaşamak için bahane olabilir. Yeni devam oyunu muhtemelen gelecek nesil PS5’te yayınlanacak, ancak Sony veya geliştirici Insomniac tarafından onaylanmadı.

yorum Yap