Ratchet & Clank, PS4 ve PS5 oyuncuları için sınırlı süreliğine ücretsiz oldu

Sony’nin pandemi sürecinde oyuncuları evde kalmaya teşvik eden Play At Home girişimi kapsamında Ratchet & Clank ücretsiz oldu. PS4 ve PS5 oyuncuları, 2016 yılında piyasaya sürülen platform oyununu sınırlı süre için ücretsiz olarak alabiliyor.

Ratchet & Clank, 1 Nisan TSİ 03:00 tarihine kadar tüm PS4 ve PS5 oyuncularına ücretsiz oldu. Oyunu PlayStation Plus gibi herhangi bir abonelik gereksinimi duymadan süresiz olarak kütüphanenize ekleyebilirsiniz. PS5 oyuncuları, aksiyon platform oyununu geriye dönük uyumluluk aracılığıyla oynayabilir. Ratchet & Clank’ı ücretsiz alabileceğiniz PlayStation Store sayfasına buradan gidebilirsiniz.

Ratchet & Clank, PS4 için geri döndü

Ratchet & Clank

Ratchet & Clank, Lombaks ve onun robot yardımcısının maceralarını ele alan aksiyon ve adrenalin dolu bir deneyim sunuyor. PS4 için tamamen yeniden tasarlanan başlangıç hikayesinde tüm evren boyunca geçen heyecan dolu ve unutulmaz bir uzay macerası yaşayacaksınız. Anlatı, yeni boss dövüşleri ve geliştirilmiş görsellerle yenilendi. Ayrıca klasik oynanış, mekanikleri PS4 için uyarlandı.

Insomniac Games şu anda PS5’e özel Ratchet & Clank: Rift Apart üzerinde çalışıyor. Ratchet ve Clank, yeni oyunda boyut dolu bir maceraya atılarak, başka bir gerçeklikteki şeytani bir imparatoru alt etmeye çalışacak. Etkileyici görseller ve patlayıcı silahlarla dolu yeni oyun, 11 Haziran 2021’de oyuncularla buluşacak. Rift Apart’ın yeni nesil özelliklerine, sürüm bilgilerine ve ön sipariş bonuslarına buradan ulaşabilirsiniz.

Ratchet & Clank’in yanı sıra 25 Mart’tan itibaren, anime odaklı Funimation veya Wakanim hizmetine yeni abone olanlar, 14 günlük ücretsiz denemenin yanı sıra 90 günlük ek bir abonelik alabilecek. Bu teklif de sınırlı bir süre için geçerli, ancak Sony, ne zaman sona ereceğini belirtmedi. Konsol devi, bu iki teklifin ötesinde Play At Home girişiminin birkaç ay daha devam edeceğini ve ilerleyen zamanlarda yeni kampanyaların duyurulacağını söyledi. Ancak hangi ücretsiz oyunların ve eğlence tekliflerinin geleceği henüz bilinmiyor.

“PlayStation’ın COVID 19’a cevabı” olarak tanımlanan Play At Home girişiminin amacı, pandemide insanları evde kalmaya ve gereksiz yere dışarı çıkmamaya teşvik etmekti. Ratchet & Clank, bu zorlu ve sıkıcı süreçte bir nebze teselli olabilir. Gelecek duyurular ve kampanyalar için takipte kalın. PlayStation Plus Mart ayı ücretsiz oyunlarını kaçıranlar, ayrıntılara buradan ulaşabilirler.

yorum Yap