PUBG’nin PlayStation 4 için çıkış tarihi sonunda belli oldu!

Söylentiler her zaman vardı ve söylentilerle birlikte umut da taze kaldı. Artık PlayerUnknown’s Battlegrounds‘un PlayStation 4’e ne zaman geleceğini biliyoruz! Popüler battle royale oyunu PUBG‘nin 8 Aralık 2018’de PS4’e geleceğini gösteren bir Amazon sayfası ortaya çıktı.

PUBG sıkça sızıntılarla gündeme geliyordu

PUBG Amazon PS4

PlayStation 4 ve PUBG ile ilgili yeni raporlar ortaya çıkmaya başladı. Son olarak PlayStation sunucularında PUBG simgesi göründü ve spekülasyonlara neden olan bir PS4 sürümü ortaya çıktı. Daha öncesinde Kore Oyun Derecelendirme Kurulu oyunun PS4 sürümünü sızdırdı. Bu arada 8 Aralık tarihinin The Game Awards 2018‘den sadece iki gün sonrası olduğuna dikkat edilmeli. Belki de orada açıklanabilir.

Geleceği hakkında henüz resmi bir bilgi olmasa da oyunun PlayStation 4’e gelmesi pek de şaşırtıcı değil. PUBG’nin geliştirici şirketinin sahibi Bluehole, geçtiğimiz yıl Sony ile görüştüğünü açıklamıştı.

PUBG kuşkusuz Xbox One ve PC’de bir başarı yakaladı ancak battle royale türü şu günlerde oldukça kalabalık. Fortnite yayınlandığı günden itibaren hızla yükselerek çok sayıda oyuncu çekti. Ayrıca hem Call of Duty hem de Battlefield artık battle royale dünyasının bir parçası.

PlayerUknown’s Battlegrounds’un PS4’e gelmesi sizce geç kalınmış bir hamle mi? Gelirse oynar mısınız? Yorumlarda görüşlerinizi bize bildirebilirsiniz.

yorum Yap