PlayStation Plus Kasım 2018 ücretsiz oyunları açıklandı!

PlayStation’a kış geldiği Kasım ayında PlayStation Plus oyunları geç de olsa açıklandı. Sony bu ayın başlarında Kasım ayı ücretsiz oyunlarını web sayfasında yanlışlıkla açıklamıştı. PlayStation Store Cadılar Bayramı indirimleri, İki Kat İndirim fırsatı, Haftanın Fırsatı, Fortnite Dünyayı Kurtar indirimi gibi fırsatlarla dolu bir ay geçiriyor. Artık PlayStation Plus Kasım 2018 ücretsiz oyunlarına geçebiliriz:

Yakuza Kiwami

Aradan geçen on yılı aşkın süre içinde kült yapımlar arasına giren Yakuza serisinin arkasındaki ekip, yeni nesil PlayStation 2 oyununun yeniden yaparak nesiller arası destanının köklerine geri döndü.

Yakuza Kiwami, PlayStation 4 için klasik açık dünya suç efsanesini yeniden tasarlıyor. Kamurocho’nun gece hayatı yeniden canlanıyor ve yenilenen görseller, yepyeni sanat çalışmaları ve güncellenmiş oynanış mekanizmalarıyla geri dönüyor.

Yakuza serisini oynama şansınız olmadıysa, başlamak için daha iyi bir oyun yok. Simülasyon ve arcade tarzı aksiyonun eşsiz bir karışımı olan Yakuza Kiwami, Kasım ayında ücretsiz PlayStation Plus aylık oyunları arasında.

Bulletstorm: Full Clip Edition

playstation plus

Kötü adamlardan kurtulmaktan daha iyi olan nedir? Bunu tarzını yansıtarak yapmak! Üst düzey, bilim kurgu nişancı türünde, genişletilmiş PS4 versiyonuna hiç benzemeyen, daha iyi bir yapım.

Bulletstorm: Full Clip Edition‘da intikam arayışında eski bir ödül avcısı olan Grayson Hunt olarak oynayacaksınız. Stygia’nın çökmekte olan gezegeninde mutasyona uğramış bir ordudan kurtulup, sana ihanet eden komutanı takip etmelisin.

Rakiplerinizi 80’lerin aksiyon filmi kahramanın renkli yaratıcılığıyla ortadan kaldırmak için harika bir fırsat! Bulletstorm: Full Clip Edition PlayStation Plus ücretsiz oyunları arasına katılan ikinci oyun oldu.

PlayStation Plus Kasım 2018 oyunları

Tüm bu oyunları 6 Kasım’dan itibaren PlayStation Store’dan indirebilirsiniz. Bu arada Ekim ayı oyunlarını kaçırdıysanız, elde etmek için hala şansınız var:

Şimdilik bu kadar. Önümüzdeki ay PlayStation Plus’a hangi büyük oyunların geleceğini öğrenmek için bizi takip edin.

PlayStation Plus hakkında ayrıntılı bilgiye buradan erişebilirsiniz.