PS Plus: 12 aylık ve 3 aylık aboneliklerde %30 indirim!

Sony her yıl E3 ile birlikte oyunculara büyük indirimler sunan PlayStation Days of Play etkinliği başlatıyor. Etkinlikte indirimli oyunların ve donanımların yanı sıra bu yılın özel PS4 modeli Steel Black satışa sunuldu. Ayrıca PS Plus aboneliklerinde indirim fırsatı da başladı.

PlayStation Store’da Days of Play etkinliği kapsamında, 12 aylık ve 3 aylık PS Plus aboneliklerinde %30 indirim PS4 oyuncularını bekliyor. 12 aylık abonelik 179,99 TL’den 125,99 TL’ye, 3 aylık abonelik ise 74,99 TL’den 52,49 TL’ye indi. PS Plus indirimlerinden yararlanmak istiyorsanız indirim sayfasını buradan ziyaret edebilirsiniz.

PlayStation Plus abonesi olmayı düşünüyorsanız değerlendirilmesi gereken bir kampanya diyebiliriz. Bu arada Haziran ayında PS4 oyuncularına yine 2 ücretsiz oyun sunuldu: Borderlands: The Handsome Collection ve Sonic Mania. Borderlands 3 gittikçe yaklaşıyor ve yeni oyun gelmeden önce seriyi keşfetmek ya da yeniden deneyimlemek isteyenler için güzel bir fırsat. PS Plus hakkında detaylı bilgiye buradan erişebilirsiniz.

Ayrıca Days of Play ile PlayStation Store‘da Battlefield 5, Call of Duty: Black Ops 4, Assassin’s Creed Odyssey, FIFA 19, Red Dead Redemption 2, Sekiro: Shadows Die Twice ve Days Gone gibi birçok oyunda indirim fırsatları başladı. Kütüphanenizi genişletmek istiyorsanız PS4’ün en iddialı oyunları sizleri bekliyor.

PlayStation Days of Play dahilindeki tüm indirimlerin listesine buradan ulaşabilirsiniz.

yorum Yap