PS Now hizmetine Ağustos ayında üç yeni oyun eklendi

PlayStation Now‘a Ağustos ayında eklenecek üç yeni oyun duyuruldu. Dead Cells, GreedFall ve Hitman 2 artık bulut tabanlı oyun akış hizmetine dahil oldu. PS Now aboneleri, bugün itibarıya farklı türlerdeki yeni oyunlara ücretsiz olarak erişebilecekler.

PS Now oyuncuları, Dead Cells‘de eşsiz bir aksiyon platform deneyimi yaşayacak, GreedFall‘da üçüncü şahıs RPG türünde fantastik bir maceraya atılacak veya Hitman 2‘de efsanevi suikastçı Ajan 47 ile en zorlu hedefleri avlayabilecekler. Dead Cells ve Hitman 2, 1 Şubat 2021’de tarihine kadar erişilebilir olacak. PS Now hizmetine bu ay eklenen oyunlara yakından bakalım.

PS Now’a Ağustos ayında gelen yeni oyunlar:

Hitman 2

Hitman 2

Hitman 2‘de dünyayı dolaşarak egzotik bölgelerde birbirinden tehlikeli hedeflerin peşine düşüyorsunuz. Efsanevi suikastçı Ajan 47, nerede olursanız olun hedeflerine nefes aldırmıyor. Mükemmel suikast için her şey planınıza yardımcı olabilir. Yaratıcılığınızı ölümcül bir silaha dönüştürmek için gizlililiğinizi kullanarak hedeflerinizi bir bir avlayın.

Hitman 2’de yeni yöntemler, yeni özellikler ve kooperatif olarak oynanabilen Sniper Assassin de dahil olmak üzere yeni oyun modları da bulunuyor. PS Now aboneleri, PlayStation 5 için duyurulan Hitman 3 gelmeden önce oyunu oynama şansı yakalıyor.

GreedFall

GreedFall

GreedFall hikaye odaklı sağlam bir RPG deneyimi arayanlar için PS Now’a geldi. Oyunda büyü, servet, kaybolmuş sırlar ve fantastik yaratıklarla dolu çok uzaklardaki bir adayı keşfediyorsunuz. Yol arkadaşlarınızla ve tüm gruplarla birlik olarak veya onlara ihanet ederek bu yeni dünyanın kaderini belirleyeceksiniz.

GreedFall’da karakterinizin cinsiyetini, dış görünümü ve sahip olacağı kabiliyetleri, büyüleri ve yetenekleri seçebiliyorsunuz. Ayrıca görevleri ve hedefleri savaş, diplomasi, hile veya gizlilik gibi çok farklı yöntemlerle tamamlayabiliyorsunuz.

Dead Cells

Dead Cells

Dead Cells sizi gittikçe yayılan ve sürekli değişen lanetli bir adada olanları anlamak için hareket etmek, keşfetmek ve savaşmak için başka bedenleri ele geçirmek zorundasınız. Ölümsüz olsanız da ele geçirdiğiniz bedenler öyle değil. Bedeniniz her yok edildiğinde, yenisini bulmak için zindana gönderiliyor ve baştan başlıyorsunuz.

Dead Cells’te kayıt noktası yok. Ya tek seferde baş düşmana ulaşacak ya da tekrar deneyeceksiniz. Ancak, bazı başarılı denemelerinizde elde ettiğiniz yeni seviyeler, mutasyon, beceri ve silah gibi ilerlemeleri elinizde tutabiliyorsunuz. Zorlu ama adil savaş, duyarlı kontroller, zorlu düşmanlar, kalıcı ölüm gibi özellikleriyle içgüdüsel aksiyon bir aksiyon platform oyunu PS Now abonelerini bekliyor.

PS Now, ülkemizde ne yazık ki aktif değil. Sony’nin akış hizmeti şu anda İngiltere, İrlanda, Almanya, Fransa, Belçika, Danimarka, Hollanda, Lüksemburg, Avusturya, İsviçre, İtalya, İspanya, Portekiz, Finlandiya, Norveç, İsveç, Kanada ve Japonya’da kullanılabiliyor ve gün geçtikçe daha fazla bölgeye yayılıyor.

PS Now hakkında detaylı bilgiye buradan erişebilirsiniz.

yorum Yap