Spawn, Mortal Kombat 11 kadrosuna katılabilir

Yakın zamanda tanıtılan Mortal Kombat 11, elbette konuk karakterlere sahip olacaktır ve o dövüşçülerden biri ortaya çıkmış olabilir. Spawn‘ın yaratıcısı Todd McFarlane, çizgi roman karakterinin oyuna gelebileceğini açıkladı.

Reddit’teki soru cevap etkinliğinde McFarlane’e Spawn’ın Mortal Kombat 11’e gelmesi konusunda bir soru yöneltildi. Kısa ve basit bir cevap geldi: “Onun yolda olduğuna inanıyorum…”

Cevap şifreli ve belirsiz. Bu yüzden bu Spawn’ın Mortal Kombat 11’e konuk karakter olacağı kesin değil. McFarlane henüz duyurunun herkes için yeterince açık olmadığını fark etmemiş olabilir.

Spawn yıllar önce Soul Calibur 2‘nin Xbox versiyonunda misafir karakterdi. Daha sonra Xbox 360, PlayStation 3 ve Xbox One’da (geriye dönük uyumluluk) HD versiyonla geri döndü. PlayStation ve GameCube sürümleri sırasıyla 2 ayrı misafir karakter Heihachi ve Link’e de sahipti. McFarlane ayrıca oyun için tüm platformlarda yeni karakter Necrid’i yarattı.

Mortal Kombat son yıllarda sıkça konuk karakterler eklemeye başladı, Jason Vorhees ve Leatherface gibi korku karakterleri dahil oldu. Netherrealm’ın diğer bir dövüş oyunu Injustice 2 de Ninja Kaplumbağaları getirmişti.

Mortal Kombat 11 duyuruldu mortal kombat 11

Mortal Kombat 11, The Time Awards’da Raiden ve Scorpion’un mücadelesini gösteren bir fragmanla duyuruldu. 23 Nisan 2019 tarihinde çıkacak Mortal Kombat 11 için Mart ayında beta düzenlenecek.