Mortal Kombat 11 nefes kesen yeni fragmanıyla duyuruldu!

Son dönemde çıkan söylentilerin ardından Ed Boon, The Game Awards 2018’de sahneye çıktı ve sonunda Mortal Kombat 11 tanıtıldı. Sadece bu kadar da değil! Yayınlanan yeni fragmanla oyunun çıkış tarihi de belli oldu.

Mortal Kombat 11’in 23 Nisan 2019’da gelmesi planlanıyor. Ayrıca topluluk için tam tanıtımı 17 Ocak’ta yapılacak. İşte Scorpion ve Raiden‘ın nefes kesen savaşı, 21 Savage’ın yeni “Immortal” şarkısıyla yeni duyuru fragmanında yer aldı:

Mortal Kombat 11 için videonun altında yapılan resmi açıklama:

“Tüm yeni Karakter Özelleştirme Çeşitliliği size dövüşçüleri özelleştirme ve onları sizin yapmak için benzersiz bir kontrol sağlıyor. Kafatası kıran ve gözleri yerinden çıkaran anları sergileyen yeni grafik motoru, sizi hissedebileceğiniz dövüşe çok yaklaştırıyor. Yeni ve geri dönen Klasik Dövüşçü kadrosu Mortal Kombat’ın en iyi sinematik öyküsüyle, 25 yıldır destansı hikayeyi sürdürüyor.”

Ayrıca fragmana göre, ön sipariş veren oyuncular Shao Khan ve beta erişimi elde edecekler.

Serinin son versiyonu Mortal Kombat X’in ve Tüm DLC’leriyle yayınlanan 2016 tarihli Mortal Kombat XL’dı. Ardından NetherRealm Studios, DC Comics evrenini Mortal Kombat dövüş tarzına yaklaştırmayı hedefleyen Injustice 2 geldi.

Ed Boon Mortal Kombat 11 duyurusunun yanı sıra The Game Awards‘ta en iyi yarış oyunu ödülünü sundu.