Marvel’s Spider-Man: Miles Morales’in PS5 kutu tasarımı paylaşıldı

Sony, PS5 için duyurduğu Marvel’s Spider-Man: Miles Morales‘in kutu tasarımını sergiledi. Tasarım, temelde PS4 oyunlarının kutulu versiyonlarına benzese de, başta renkler olmak üzere çeşitli farklılıklar içeriyor.

Marvel’s Spider-Man: Miles Morales’in kutulu versiyonu, kutulu PS4 oyunlarıyla aynı temel üzerine tasarlanmış. Sadece yeni nesil konsolun renk şemasını beyaz arka plan üzerine siyah bir PS5 logosuyla kapağın üst kısmına taşıyor. Kapağın siyah-beyaz olarak tasarlanan üst bandı DualSense kontrol cihazının ve PlayStation 5 konsolunun estetiğini barındırıyor. Çok büyük bir değişim olmasa da, cesur bir hamle olduğu söylenebilir.

Marvel’s Spider-Man: Miles Morales’in PS5 kutu tasarımı:

spider-man

Marvel’s Spider-Man: Miles Morales’in PS5 kutusu, plastik kısımlarındaki mavi tona kadar aynı özelliklere sahip. Marvel’s Spider-Man PS4 ile karşılaştırıldığında siyah-beyaz olarak değişen üst bantta “Only On PlayStation” ibaresi de kaldırılmış. Belki de ilerleyen zamanlarda PS5’e özel oyunlar için yine özel bir ibare veya sembol kullanılabilir. İki Spider-Man oyunu arasındaki farklılıkları aşağıda görebilirsiniz:

spider-man

Sony, PS5’e gelecek bir oyunun kutu tasarımını neden böyle sessiz sedasız paylaştı bilemiyoruz. Şirket muhtemelen bu tarz tanıtımları bizim kadar önemsemiyor. Belki de yeni nesil oyunlar için ön siparişlerin yakında açılabileceğine işaret ediyor olabilir.

Marvel’s Spider-Man: Miles Morales, Sony’nin geçtiğimiz ay düzenlediği PS5 etkinliğinde fragmanla duyurulmuştu. Insomniac, Marvel’s Spider-Man’in ek paketi niteliğinde olduğu konuşulan yeni oyunun tamamen bağımsız bir yapım olduğunu söyledi. Oyunun bu yılın sonlarına doğru PS5 ile birlikte gelmesi bekleniyor.