Hitman 2’nin yeni Zorlu Hedefi Kolombiyalı bir devrimci

Hitman 2‘nin bir sonraki Zorlu Hedefi (Elusive Target) geldi. Zorlu hedefler kalbi zayıflar için değil, ancak kendinizi uzman bir suikastçı olarak görüyorsanız hedefiniz: Vicente Murillo. Murillo’yu Santa Fortuna’da bulacaksınız ve onu onu ortadan kaldırmak için yalnızca bir şansınız olacak.

Hızlı davranmanızda fayda var, çünkü Murillo 30 Aralık’a kadar Kolombiya’da olacak. Hitman 2’nin yeni zorlu hedefini daha yakından tanımak için fragmana göz atabilirsiniz:

Murillo’nun 1980’lerde Güney Amerika’da ortadan kaybolduğu bildirildi. “Devrimci” olarak bilinen Murillo, dünyanın nasıl örgütlenmesi gerektiği konusunda bazı radikal fikirlere sahip. Artık geri döndü ve Kolombiya’dan başlayarak yeni bir dünya düzeni kurmaya kararlı. Devrimcilerin iktidara yükselişi ilk kez olmuyor, ama Murillo ölümcül bir müdahaleyi hak edecek kadar tehlikeli. Hitman 2 oyuncuları onun zaaflarını kullanmak zorunda kalacak.

Paylaşılan istihbarata göre, onu ayrı düşürmek ve ortadan kaldırmak istiyorsanız Murillo’nın tuhaf davranış eğilimlerinden yararlanmanız gerekecek. O bir narsist ve bu yüzden belki de çok önemli biriymiş gibi davranırsan, onunla bir buluşma ayarlayabilirsin. Aynı zamanda oldukça yalancı ve ironik bir şekilde dikkatli hamleler yaparsanız çok yararlı bilgiler ortaya çıkarabilirsiniz.

Ayrıca Hitman 2’nin yeni hedefinin kendisini alkolik olmaya itecek kadar ciddi şekilde paranoyak olduğu bilinlinmekte. Küçük bir zehirle önemli bir yol katededebilirsiniz.

Önceki zorlu hedef Sean Bean‘de (Mark Faba) olduğu gibi kaçırma lüksünüz yok ve ikinci bir şansınız olmayacak. Eğer başarılı olursanız özel bir “Eldivenli Gündelik Turist” kıyafeti elde edeceksiniz. Ayrıca Hitman 2‘nin sınırlı süreli Holiday Hoarders etkinliğini de unutmayın. İyi şanslar ajanlar!

Hitman 2 hakkında daha fazlası için inceleme yazımıza göz atabilirsiniz. “Hitman 2, 2016’daki ilk oyunun 2. sezonu gibi düşünülebilir. Yeni oyun çok fazla yeni özelliğe sahip değil, ancak zekice hazırlanabilecek suikastlere yenilerini ekliyor.”