Hitman 2’nin ilk Zorlu Hedefi Sean Bean suikastçıları bekliyor

IO Interactive’in geliştirdiği Hitman 2 geçtiğimiz hafta PS4, Xbox One ve PC’de çıktı ve ilk Zorlu Hedef görevi başladı. Sevilen aktör Sean Bean kontratın başlamasıyla artık oyuncuların gözdesi olan hedef ve yine ölmeye hazır.

Daha doğrusu, Hitman 2’deki ilk Zorlu Hedef’iniz Sean Bean’in canlandırdığı eski bir MI5 ajanı olan Mark Faba. IO’ya göre Faba “The Undying” olarak biliniyor ve kendi sahte ölümlerini düzenlemede usta. Uluslararası Kontrat Ajansı tarafından defalarca öldürüldü ve etkileyici ortadan kaybolma yeteneklerinin sonucunda artık kafasına muazzam bir ödül kondu. Aşağıdaki yeni yayınlanan videoda görevle ilgili bazı bilgiler verildi:

Sean Bean’i avlamak için tek bir şansınız var

Oyuncular Hitman 2’nin ilk Zorlu Hedef mücadelesinde Ajan 47 olarak Robert Knox tarafından görevlendirilen Faba’yı, uzman gözetleme, sızma ve yıkım becerileri gerektiren bir suikast sözleşmesini tamamlamak için ortadan kaldıracaklar. Faba, oyunun Miami haritasında yer alıyor, ancak her Zorlu Hedef görevinde olduğu gibi suikastçılar hedeflerine ulaşmak için tek bir şansa sahipler.

Elusive Target görevi olarak da bilinen “The Undying” şu anda Hitman 2’de ve 4 Aralık’a kadar devam edecek. Yeni hedef IO’nun Hitman 2 için ücretsiz lansman sonrası içerik planlarının başlangıcı ve katılanlar Explosive Penmanship mücadelesini tamamlayarak yeni Explosive Pen silahına erişebiliyor. IO, ayrıca oyuncuların Zorlu Hedefleri tamamlayarak Ajan 47 için yeni takımların kilidini açmaya başlayacaklarını da ekliyor.