Hitman 2'nin Hayalet Modu, 1v1 suikast mücadelesi sunacak

Hitman 2'nin Hayalet Modu, 1v1 suikast mücadelesi sunacak
Geliştirici IO Interactive, yeniPlayStation Bloggönderisinde, yaklaşan Hitman 2 için yeni 1v1 rekabetçi modu Ghost Mode'u (Hayalet Modu) duyurdu. Bu modda, iki oyuncu bir dizi hedefi ortadan kaldırmak için yarışacak ve 5 puana...

Geliştirici IO Interactive, yeni

PlayStation Blog

gönderisinde, yaklaşan Hitman 2 için yeni 1v1 rekabetçi modu Ghost Mode'u (Hayalet Modu) duyurdu. Bu modda, iki oyuncu bir dizi hedefi ortadan kaldırmak için yarışacak ve 5 puana ulaşan ilk oyuncu üstünlüğü elde edecek.

Hitman 2: Hayalet Modu en iyi suikastçiyi seçecek

Hayalet Modu'nda, rakibinizle aynı alanda bulunmayacaksınız. Aynı hedefleri aynı konumda takip edecek olsanız da, kendi ekranlarınızda göreceksiniz. Ayrıca rakibinizle birbirinizin hayaletlerini de görebilecek ve hamlelerini gözlemleyebileceksiniz. Böylece rakibin eşyalarını, ne giydiğini ve hedefe ne kadar yakın olduğunu bileceksiniz.

Bir puan toplandığında, dezavantajlı olan oyuncu, oyuna başlamadan önce kendi puanını elde etmek için küçük bir zaman aralığı yakalayacak. Masumları insanları öldürmek puan kaybettirecek ve öldürmek için acele etmek daha fazla puan kazandırmayacak.

Maç sırasında, özel eşyalar veren Hayalet Kasalar bulunabilecek. İlk önce bulursanız, rakibinizin aynı öğeyi almasını engelleyebileceksiniz. Hitman 2 Hayalet Modu tanıtımını aşağıda izleyebilirsiniz:

Hitman 2, 13 Kasım 2018'de piyasaya sürüldüğünde Hayalet Modu ile birlikte sunulacak. Hitman 2'yi ön sipariş vermeniz halinde erken erişim sağlayabileceğiniz Sniper Assassin'i de içerecek. Geçtiğimiz hafta Ajan 47'nin yeni silah ve yöntemleri tanıtılmıştı.