Yeni Hitman 2 videosu Ajan 47’nin cephaneliğini tanıtıyor

Yayıncı Warner Bros. ve geliştirici IO Interactive, Hitman 2‘nin “How to Hitman” serisinde yeni bir tanıtım yayınladı. Yeni video, Ajan 47’nin yeni ve geleneksel silahlarlarının yanı sıra, görevler sırasındaki yeni yöntemlerine odaklanıyor.

İşte Hitman 2’nin yeni tanıtım videosu:

Hitman 2’nin yeni silahları mesafe tanımayacak

Ajan 47 her zaman sanatsal bir suikastçı oldu. Oldukça soğukkanlı ve yukarıdaki videoda göreceğiniz üzere yetenekleri asla sınır tanımıyor. Hedefe çok yaklaşmak çoğu zaman yanlış bir hareket olsa da, onun için taktiksel mesafeler artık önemsiz. Bu nedenle tanıtımda uzaktan patlayıcılı cep telefonları, şok tabancaları ve bomba kullanımı üzerine yoğunlaşıldı. Ayrıca tespit edilmeden yakınlaşmak gerektiğinde, dikkat dağıtıcı uzaktan ses cihazları gibi araçlara da dikkat çekiyor. Aynalar da gizlice çevreyi araştırmayı sağlıyor.

Yeni tanıtım hiçbir alet veya silaha özel olarak odaklanmıyor, çünkü Ajan 47 görev sırasında birçok silahtan yararlanıyor. Bu silahlar ve diğerleri, belki de “How to Hitman” videolarında tanıtılmaya devam edecek.

Hitman 2‘nin geliştirme süreci geçtiğimiz günlerde tamamlandı, ancak serinin devam oyunu hakkında hala öğrenecek çok şey var. IO Interactive, oyunda yer alan 6 bölgeden sadece iki tanesini (Miami ve Kolombiya) tanıttı. Geliştirici lansmandan önce kalan dört bölgeyi duyurmayı planlıyor.

Hitman 2, 13 Kasım 2018’de PlayStation 4, PC ve Xbox One’a gelecek.