Fortnite v5.40 güncellemesi, ‘Büyük Vurgun’ etkinliğini sunar!

Epic Games nihayet Eylül 2018’in ilk haftalık Fortnite güncellemesini yayınladı! Bu sefer, yeni sınırlı zaman modu olan “Kaçış”, v5.40 yamasının gözdesi. PAX West 2018’de Fortnite‘ın Sınırlı Süreli Kaçış Modu hakkında yeni bilgiler gelmişti

Fortnite Battle Royale’de Büyük Vurgun!

Sınırlı Süreli mod: Kaçış!

Fortnite’ın yeni Büyük Vurgun Etkinliğinde oyuncular yeni Kaçış SSM‘de ekiplerini kurarak ve ücretsiz ödüllerin sahibi olmak için görevler tamamlayacaklar.

Kaçış modunun amacı dört kasadan birini bularak açmak. İçeride bir mücevher lama bulacaksınız. Mücevher elde edildiğinde, haritada bir işaretçi ile gösterilen Kaçış Minibüsüne kaçacaksınız. Kaçış Minibüsleri havada süzülürken Kaçış’ı tamamlamak için Mücevher taşıyıcılarının inşa edip minibüslerle etkileşime geçmesi gerekiyor. Mücevher taşımanın zamanla sağlığınızı ve kalkanlarınızı artıracağını, ancak %10 oranında yavaşlamanızı sağlayacağını unutmayın.

Fortnite Büyük Vurgun fortnite

Mücevherlerle birlikte kaçarsanız, Fortnite Battle Royale’de daha fazla ödül açabilirsiniz. Özel Büyük Vurgun görevlerini tamamlayarak ücretsiz oyun içi kozmetik içerikler kazanabilirsiniz:

  • Kaçış’ta 10 maç oynayın ve 5.000 TP’yi kapın
  • Mücevher taşıyan rakiplere 500 hasar verin, İskambil Çetesi spreyini açın
  • Kaçış SSM’de 5 farklı maçta bir Mücevher al ve Nakit Akışı dalış izini aç
  • 3 görevin hepsini tamamlayın, Levye kazmasını açın

Fortnite Soygun Paketi fortnite

Ayrıca oyun içi mağazaya gelen yeni Soygun Paketi‘ni satın alın, Kırmızı Başlıklı Haydut kıyafeti, Para Çantası sırt süsü ve 600 V-Papel kapın.

Yeni Eşya: Vantuzatar!

Fortnite Vantuzatar fortnite

Fortnite’ın yeni destansı nadir eşyası Vantuzatar ile fırlattığınız her şeye yapışarak kaçın, ya da aksiyona dalın. Vantuzatar otomatlarda, yer ganimetlerinde, Hazine Sandıklarında, Mühimmat Desteklerinde ve Lamalarda bulunabilir. Silahın toplam 15 halatı var ve tükendiğinde eşya kullanılamaz hale geliyor.

Dünyayı Kurtar!

Haftalık Sürü Mücadelesi 5, Dünyayı Kurtar Modunda sizleri bekliyor! Sürü mücadelesinde düşman sürülerinin arttırılmış canları ve oyuncuları kendilerinden uzaklaştırmak için kullandıkları güçlü geri itme yetenekleri var. Ekibinizi toplayın ve rakiplerinizi ezip geçin!

Fortnite Toplayıcı Fiona fortnite

Ayrıca Suratsız Toplayıcı Ninja için yeni görünüm Toplayıcı Fiona şimdi etkinlik mağazasında.

Fortnite v5.40 güncellemesi tüm bu yeni içeriklerin yanı sıra; silah ve karakter dengelemeleri, arayüz iyileştirmeleri, Mobil Fortnite için yeni özellikler ve hata düzeltmeleri içeriyor.

Yeni güncelleme hakkında daha fazla bilgi için Fortnite’ın yama notları ve Büyük Vurgun etkinlik sayfasına göz atabilirsiniz.