Fortnite’a Büyük Vurgun etkinliği ile Kaçış modu geliyor

Epic, Fortnite‘ta önümüzdeki hafta başlayacak yeni ve gizemli Büyük Vurgun etkinliğini tanıttı. Büyük Vurgun hakkında şimdiye kadar bildiğimiz tek şey Epic’in bugün daha önce yayınladığı bir tweet’ten ibaret.

Fortnite Büyük Vurgun: Kaçış (SSM) ve yeni kozmetik

“Hazırlan”, diye başlayan paylaşım etkinliğin birkaç farklı görevden oluşacağını belirtiyor. Yeni sınırlı süreli mod Kaçış, özel Büyük Vurgun görevleri ve yeni Vurgun Kozu kıyafeti ile gelecek.

Öyleyse, Fortnite‘ın tüm bu oyun kartı ikonografisinden ne çıkarılabilir? Bir varsayımda bulunursak, bir çeşit kumarhane / kumar teması olabilir. Bununla birlikte, Fortnite’ın genç hayranları göz önüne alındığında, bu oldukça garip görünüyor. Bu arada, Kaçış bir çeşit soyguna doğru ilerleyebileceğimizi gösteriyor.

Neyse ki merak edenler Epic, bugün başlayacak başlayacak olan PAX West canlı yayını sırasında Büyük Vurgun’a ilk bakış sunmaya hazırlanıyor. Etkinlik hafta sonu boyunca devam edecek.

Diğer Fortnite ile ilgili bir diğer haberse; Battle Royale modunda bir çatlaktan geçen ve hafta boyunca haritanın etrafında dolanan mor küp. Hala gizemini koruyan bir bulmaca olarak devam ediyor.