Fortnite’taki gizemli bulutların altından buzdağı çıktı!

Fortnite Adası soğumaya başlıyor. Ufukta görünen gizemli bulutların ardından buzdağı göründü. Epic Games şu anda sessizliğini korurken Fortnite’ın 7. Sezonda kış temalı harikalar diyarına dönüşeceği ortaya çıkıyor.

Her şey oyuncuların adaya uzak bir mesafede beyaz fırtına bulutları fark etmesiyle başladı. Bunun ne anlama geldiği konusunda birçok spekülasyon ortaya atıldı, ancak öne çıkan en olası teori kar fırtınasının battle royale’e doğru yolda olduğu. Ancak, bazı oyuncular duruma daha yakından bakmayı başardılar ve bulutun bir buzdağını sakladığını keşfettiler. Mor küpün hikayesine benzer bir başlangıç gibi görünüyor.

Fortnite buzdağı fortnite

Buzdağının paylaşılan görselinde üstüne yerleştirilmiş bir yapı farkediliyor. Sezon başlangıcına yaklaştıkça daha fazlasını öğreneceğiz. Şimdilik  her şey bir gizem olarak kalmaya devam ediyor. Fortnite’a yeni sezonlar yaklaştıkça Epic Games ağzını sıkı tutuyor.

Ancak Sezon 7’nin tatil sezonu için bir tür kış teması alacağı anlaşılıyor. Muhtemelen Sezon 6 için Cadılar Bayramı’na özel temayı takip edecek. Aslında en önemli soru; eğer kar Fortnite haritasına gelirse ne gibi değişiklikler uygulanacak?

Buzdağının Fortnite’a nasıl etki edeceğini düşünüyorsunuz? İçinde daha da büyük bir bina saklıyor olabilir mi? Yorumlarda görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.