For Honor’da Assassin’s Creed fırtınası esiyor!

Geçtiğimiz günlerde For Honor Twitter sayfası Assassin’s Creed geçiş etkinliğini tanıttı. Tweet’te, Assassin’s Creed serisinden Abstergo logosunu gösteren bir video yayınlandı. Assassin’s Creed dünyası sonunda For Honor ile kesişti.

İçerik geçişi, Ezio Auditore da Firenze ve Cesare Borgia’yı ortaya çıkaracak bölgeleri ele geçirmeye çalıştığınız Assassini e Templari adlı 4v4 Dominion modunu içeriyor. Bir komutan öldürürseniz takımınız 300 puan alıyor. 1000 puana ulaşan ilk takım raundu kazanıyor.

Dahası da var: Assassini e Templari modundaki haritalar; heykeller, Animus Glitch ve askerler Assassin’s Creed oyunlarına bağlı özel gruplar etrafında temalı. Suikast saldırıları Leap of Faith’i (İnanç Atlayışı) de içeriyor ve çeşitli suikast animasyonları yer alıyor. Ayrıca oyun menüleri Animus aracılığıyla görüntüleniyor. Bazı oyun modları da Abstergo Industries’teki Animus Project’in yönetmeni Warren Vidic tarafından anlatılıyor.

Yeni Odyssey of the Misthios (Odyssey’de Kassandra ve Alexios’a verilen referans) ve gizli bıçak suikastleri dahil olmak üzere birçok kişiselleştirme öğesi var. Tüm bu içerikler elbette ücretsiz değil… Ubisoft, paketlerin kahraman başına 35.000 çeliğe mal olduğunu açıkladı.

Ubisoft’a göre, Assassin’s Creed’den gelen Animus içeriği, oyuncuların Şövalyeler, Vikingler, Samurai’ler ve Wu Lin’lerin savaştığı bir çağa dönüştürülmek için kullanılıyor.

10 Ocak 2019’a For the Creed içeriğinde yer alabilirsiniz. For Honor PC, Xbox One ve PS4 platformlarında mevcut ve önümüzdeki aydan itibaren 3. Yılın ilk sezonunu deneyimleyebileceksiniz.