Ubisoft Assassin’s Creed ve For Honor’u bir araya getirecek

Ubisoft büyük tanıtıma hazırlanıyor. Resmi For Honor Twitter hesabı, Assassin’s Creed evreniyle bir tür içerik paylaşımını açıkça gösteren aşağıdaki videoyu yayınladı.

Bu geçiş biraz ilginç bir tercih, çünkü For Honor kahramanları ne tarihsel figürlere ne de oyun karakterlerine dayanıyor. Assassin’s Creed karakterlerinin yeni kahramanlardan biri olmasını bekleyemeyiz, ama oyunda bazı Assassin’s Creed kıyafetlerini ve silahlarını görebilmemiz olası. For Honor’da oyuncular Assassin’s Creed oyunlarında da bulabileceğiniz çok çeşitli silahlar kullanılabiliyor. Bu nedenle, sezonluk etkinlikle Leşçil Sandıklardan yeni suikastçı öğeleri gelebileceğini düşünebiliriz.

Ayrıca, For Honor’un 3. Yılıyla birlikte Sezon 1 önümüzdeki ay başlayacak. Harbinger Yılı içeriğini satmak için dünyanın en popüler serilerinden biriyle iş birliği yapmak güzel bir seçenek olabilir. 3. Yıl Kartı gelecek 4 yeni kahramanın her biri için elit kıyafet sunacak ve bazı klasik Assassin’s Creed kıyafetleri de bu yolla oyuna dahil olabilir.

Assassin’s Creed Odyssey‘deki bölgelerden birine dayanan yeni bir harita görebilir miyiz? For Honor’un estetiğiyle tam olarak uyuşmasa da Ubisoft yaratıcı bir hamle yapabilir. Geçtiğimiz yıl Final Fantasy 15 ve Assassin’s Creed arasında akılcı bir iş birliği görmüştük. Neden olmasın?