Far Cry 5 güncellemesi New Game+ moduyla geldi!

Far Cry 5‘in son güncellemesi, daha yüksek bir zorluk seviyesinin yanı sıra New Game+ (Yeni Oyun+) modu ile geldi.

Far Cry 5, New Game+ moduyla akıma uydu

Ubisoft’un blog yazısında da belirttiği üzere, son dönemde popüler olan New Game+ modu, Update 10 ile birlikte Far Cry 5 oyuncularına sunuldu. Yeni moda ana menüden erişilebiliyor, ancak sadece hikayeyi tamamlayanlar bu modu oynayabilecekler.

Far Cry 5 New Game+ far cry 5

New Game+ modu, Far Cry 5‘in hikayesini tüm ilerlemeleriniz ile tekrar oynamanıza izin veriyor. Para, donanım, araçlar, silahlar, kıyafetler, prestij öğeleri, harcanmamış avantaj puanları, arcade ilerlemesi ve hedef ilerlemeleri erişilebilir olarak oyunu tekrar deneyimleyebilirsiniz.

New Game+ daha fazlasını arayan oyuncular, ekstra sağlıkla daha zorlu AI (yapay zeka) özelliklerini taşıyan Infamous zorluk seçeneğini deneyebilirler. Oyunu Infamous zorlukta tamamlayanlar Rook kıyafetinin kilidini açacaklar.

Yeni modda mevcut birkaç avantaj da toplanabilir, böylece oyuncular daha büyük cephane çantalarına ve daha hızlı bekleme sürelerine sahip olma gibi yeteneklerini geliştirebilirler.

New Game+ modu daha önce God of War ve Overcooked 2’ye sunulmuştu, ayrıca Shadow of the Tomb Raider‘a da ekleneceği de duyurulmuştu.

Far Cry 5: Dead Living Zombies genişlemesi geçtiğimiz günlerde yayınlandı ve içeriğini merak ediyorsanız buradan ulaşabilirsiniz.