Far Cry 5’e zombiler geliyor: Dead Living Zombies

Far Cry 5‘in lansman sonrası içerik serisi kesinlikle olağan dışıydı ve insanları Hope County, Montana sınırlarının dışına götürüyordu. İlk olarak, Kuzey Vietnamlı askerlerle savaşmak zorunda kaldık. Sonra, Mars’ta uzaylı örümceklerle. Peki sıradaki hedefimiz ne? Dead Living Zombies! Ancak bu zombiler beklediğiniz türde olmayabilirler.

far cry 5 season pass lost on mars hours of darkness far cry 5

Far Cry 5: Dead Living Zombies

Far Cry 5‘in Dead Living Zombies genişlemesinde, zombilerle karşı karşıya geleceksiniz. Bu yeni içerik 3 DLC paketinden en zorlu kısım olabilir. Guy Marvel tarafından yönetilen ve Guy Marvel Sinematik Evreninin bir parçası olan Dead Living Zombies, Night of the Living Dead’den Romeo ve Juliet’e kadar her şeyden esinlendi. Muhtemelen gerçek bir film klasiği ve biz de bu filmin yıldızı olacağız.

Ubisoft, yeni Far Cry 5 DLC’si için, önceki iki DLC paketinde olduğu gibi yeni bir fragman yayınladı:

Dead Living Zombies Call of Duty’nin Zombi modunu oynayanlara tanıdık gelebilir. Oyuncular, her biri farklı bir film senaryosuna dayanan yedi zombi dalgasıyla karşı karşıya gelecek. Ek olarak, haritalar Far Cry 5 Arcade Editor kullanılarak yapılacak ve her bir senaryonun tamamlanması, oyuncuların Score Attack‘ın kilidini açmasına izin verecek. Her haritada üç yıldızlı derecelendirme kazanılırsa, ana oyunda kullanılabilecek özel donanımlar elde edilebilecek.

Far Cry 5 ve Far Cry Arcade Editor yakında ücretsiz bir güncelleme alacak. Senaryo araçları, yıkılabilir nesneler ve daha fazlası, Title Update 10‘un bir parçası olacak.

Dead Living Zombies 28 Ağustos 2018’de yayınlanacak. Sezon Geçişi ve Gold Edition’ın bir parçası olarak elde edilebilecek olan DLC, ayrı olarak da satın alınabilecek. Bazı Xbox oyuncularının, DLC’nin yanlışlıkla yayınlanmasıyla içeriğe erken erişim sağladığı bildirildi.