eFootball PES 2020 demo sürümünün çıkış tarihi açıklandı

eFootball PES 2020 ile popüler futbol serisi küçük bir isim değişikliğiyle Eylül ayında geri dönecek. Bu yıl yine oyunu önceden deneyebilmemiz için ücretsiz demo sürümü yayınlanacak. Konami, eFootball PES 2020 demosunun PS4, Xbox One ve PC (Steam) için 30 Temmuz’da geleceğini duyurdu.

Demo sürümü elbette tam oyun kadar kapsamlı olmayacak. Ancak yeteneklerinizi geliştirmek ve yeni oyuna alışmak için harika bir fırsat sunacak. Peki demoda oyuncuları neler bekliyor?

eFootball PES 2020 demo sürümünde çevrimiçi maç deneyimi için Hızlı Maç ve Online Ortaklaşa modu olacak. Ayrıca Düzenleme (Edit) Modu da yer alacak. Konami’ye göre bu özellik futbol serisinin demo sürümlerinde ilk defa destekleniyor. Oyuncular kendi kitlerini yaratabilecek ve takımları düzenleyebilecekler.

pes 2020

Oyuncular henüz açıklanmayan 3 farklı stadyumda (geçtiğimiz yıl Camp Nou ve Veltins-Arena’da oynamıştık) 14 lisanslı takımla mücadele edecekler. İşte PES 2020 demosunda yer alacak takımlar:

 1. FC Barcelona
 2. Arsenal FC
 3. Palmeiras
 4. Flamengo
 5. Sao Paulo
 6. Sport Club Corinthians Paulista
 7. Vasco da Gama
 8. Boca Juniors
 9. River Plate
 10. Universidad de Chile
 11. Colo-Colo

Ayrıca kalan 3 takımdan biri geçtiğimiz günlerde Konami ile uzun vadeli bir anlaşmaya imza atan Manchester United olacak. Diğer takımlar Bayern Münih ve yine Konami’yle tüm haklarını paylaşan Juventus olarak belirlendi.

eFootball PES 2020 PS4, Xbox One ve PC için 10 Eylül 2019’da çıkış yapacak.