DC Universe Online 8. Yıl Dönümünü kutluyor!

Daybreak Game Company, ilk olarak Ocak 2011’de PlayStation 3 ve PC’de yayınlanan MMO oyunu DC Universe Online’ın 8. doğum gününü kutluyor. Bu özel günün şerefine tüm oyunculara ücretsiz CR210 Karakter Gelişimi (Charecter Advance) verilecek.

Karakter gelişimi yeni House of El 2019 donanım kostümü, bir Artifact Starter Pack, bir Exobyte Cache, Episode 30: Earth 3, yaklaşık 85 beceri puanı ve birçok eşya ile geliyor. Oyuncular yeni bir maceraya başlayabilir veya ana karakterleri üzerinde çalışabilirler.

Yukarıdakilere ek olarak, House of El 2019 stilini başka karakterlerde görmek isteyenler, herhangi bir karakteri donattıktan sonra Stil Menüsü’ndeki (Style Menu) Stil Açma (Style Unlocking) işlevini kullanabilirler.

DC Universe Online oyuncuları ücretsiz hediyeyi almak için 31 Ocak 2019 tarihine kadar oturum açmalılar. Gelişimi hemen kullanmanız gerekmiyor ve hesap başına bir tane ile sınırlı. Ayrıca ek Gelişimlerin satın alınması gerekiyor.

DC Universe Online üyelerine CR210 Character Advance’e ek olarak özel Member Appreciation Hediye kutusu verilecek. Kutu, oyuncuların 14 eşya, Nth Metal, Marks of Victory ve Brainiac Lair teması arasından seçim yapmalarını sağlayan Member Gift Artifact Önbelleğini içeriyor.

Son olarak tüm açık bölümler geri döndü. Herkes 31 Ocak’a kadar, Bölüm 32’ye kadar oynayabilecek. Daha fazlasına DC Universe Online resmi sayfasından erişebilirsiniz.

Geliştirici: “2018’e girişimiz daha dün gibiydi ve yeni ve çok uzun, büyük bir yıl bizleri bekliyor. Superman’in büyük fedakarlığıyla Deluge tehdidinden kurtulduk, Teen Titans ile yeni bir takıma katıldık ve denizin dibinde Atlantis Krallığı’na doğru yüzdük.” diyerek geçtiğimiz yılı andı.

Kutlama burada bitmiyor. Daybreak, DC Universe Online için 2019’un yeni maceralar, ikonik anlar ve sürprizlerle dolu olacağının sözünü verdi.

DC Universe Online, PS4, Xbox One ve PC’de mevcut. Oyunun PS3 desteğinin 31 Ocak 2019’da bitmesi planlanıyor.