Call of Duty: Black Ops 4’ün Blackout haritası tanıtıldı

Call of Duty: Black Ops 4 battle royale modu Blackout‘ta 80 oyuncunun yer alacağı geçtiğimiz günlerde açıklanmıştı, artık oyuncuların kıyasıya mücadele edecekleri yeni modun haritası tüm bölgeleriyle gösterildi.

Call of Duty: Black Ops 4 Blackout bilindik bölgeler sunuyor

Resmi Call of Duty Twitter hesabı, serinin ilk battle royale modu olan Blackout haritasının ilk görüntüsünü yayınladı. Harita Call of Duty tarihinden izler barındırıyor.

Call of Duty: Black Ops 4 Blackout haritası call of duty

Call of Duty: Black Ops 4 battle royale modu, türündeki diğer oyunlar gibi farklı bölgelere ayrılıyor. En göze çarpanı Nuketown Adası adlı bölge. Nuketown, serinin en ikonik alanlarından biri ve şimdiye kadar tüm Black Ops oyunlarında yer aldı. Bu geçmişten tek referans değil. Ayrıca Firing Range ve Array gibi haritalar da önceki oyunlarda sunuldu.

Black Ops 4’ün battle royale betası 10 Eylül 2018’de başlayacak ve oyuncular Blackout modunu test etme şansına sahip olacaklar. Beta, ilk olarak PlayStation 4‘e özel olarak sunulacak. Beta lansmanından önce daha fazla bilgi açıklanacağı belirtildi ve güncel kalmak için bizi takipte kalın.