For Honor 3. Yılın ilk kahramanı Sezon 1: Vortiger ile gelecek!

For Honor 3. Yıl içeriği için Harbinger Yılı geldi çattı. Ubisoft’un benzersiz üçüncü şahıs mücadelesi sürekli büyüyen bir oyuncu kitlesi kazanmaya ve içeriğini genişletmeye devam ediyor. 3. Yıl dört yeni kahraman, yeni harita, oynanış dengelemeleri ve oyun içi etkinlikler getiriyor.

For Honor Sezon 1: Vortiger, 31 Ocak 2019’da başlayacak. Vortiger, yeni bir Şövalye kahramanı tanıtacak ve 3. Yılı satın alan oyuncular yeni kahramanı hemen oynayabilecekler. Diğer oyuncular yeni kahramanı 15.000 Çelik karşılığında daha sonra satın alabilecek, oyunda kazanabilecek veya gerçek parayla satın alabilecekler.

for honor
For Honor Harbinger Yılı yol haritası

For Honor Year 3 Pass oyunculara sunulacak 4 yeni kahramana 7 günlük erken erişim sağlayacak ve birçok ek ödül sunacak. İşte 3. Yıl Kartı ile sunulacak içerikler:

  • 2019’da çıkacak her biri farklı bir gruptan dört yeni kahramana birer hafta erken erişim
  • 4 Kahramanın her biri için birer Elit Kıyafet
  • Bir özel Efekt
  • Önemli bir XP desteği sağlayacak 30 günlük şampiyon statüsü.
  • Yararlı donanım ve kozmetikler içerecek 5 Leşçil sandığı.

Hayatınızda hiç fantastik bir dünyada ortaçağ savaşçısı olmanın hayalini kurdunuz mu? Her biri özel yetenek ve silahlarla donatılmış cesur Şövalyeler, acımasız Vikingler ve ölümcül Samuraylar arasından seçim yaparak rakiplerinizle savaştığınız For Honor’u denemenizi tavsiye ederiz.

For Honor Harbinger Yılı içerikleri hakkında ayrıntılı bilgiye Ubisoft resmi sitesinden ulaşabilirsiniz.