Alien: Blackout The Game Awards 2018’de tanıtılacak!

20th Century Fox, 22 Kasım 2018’de Dünya Fikri Mülkiyet Örgütü (WIPO) web sitesinde görünen Alien: Blackout için ticari marka oluşturdu. Marka, bilgisayar ve video oyun diskleri, eğlence yazılımı, multimedya içeriği vb. için ayrılan 9 ve 41 kategorileri altında uygulandı.

The Games Awards yapımcısı Geoff Keighley ay başında bu yana “Worlds Will Change.” (Dünyalar değişecek) ifadesiyle paylaşımlarıyla bir şeyler tanıtıyordu. Birçok kişi aşağıdaki görseldeki “W” harfinin, Alien serisinden Weyland-Yutani Corporation tarafından kullanılana benzediğine dikkat çekti. Şirket, “Daha İyi Dünyalar İnşa Ediyor” sloganını kullanıyor.

İlginç şekilde, Keighley’in yakın arkadaşı Hideo Kojima da 20 Kasım’da bir duyuruyla karşımıza çıktı. Kojima, Twitter’da yayınladığı fotoğrafta 20th Century Fox ofisindeki Alien posterinin önünde duruyor. Ayrıca The Game Awards resmi hesabı paylaşıma verdiği yanıtta “Worlds Will Change!” ifadesini kullandı.

Büyük olasılıkla The Game Awards‘ta Alien: Blackout hakkında bir duyuru gelecek, ancak ne yazık ki öğrenmek için 6 Aralık Perşembe gününe kadar beklemek zorundayız. Bu yılın başlarında 20th Century Fox, konsollar ve PC için yeni bir Alien temalı bir nişancı oyunu üzerinde çalışan Cold Iron Studios’u satın aldığını açıkladı. Bu tanıtımlar, tüm ipuçlarını bir araya getirince Alien: Blackout’a çıkacak gibi görünüyor.

Gelecek güncellemeler için takipte kalın!