Overcooked! All You Can Eat, PS4, Xbox One, Switch ve PC’ye geliyor

Overcooked! All You Can Eat, ilk olarak geçtiğimiz Kasım ayında PlayStation 5 ve Xbox Series X/S için piyasaya sürüldü. Overcooked! ve Overcooked! 2 oyunlarının yanı sıra tüm DLC ve güncellemeleri içeren bu kapsamlı koleksiyon, 23 Mart‘ta PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch ve PC’ye (Steam) gelecek.

Pakette, 200’den fazla seviye ve orijinal iki oyundan 80 şefin yanı sıra yeni özelliklere sahip yedi farklı seviye yer alıyor. Oyuncular ayrıca üç yeni şef ile birlikte The Muppets’taki İsveçli Şef‘i ücretsiz olarak indirebilecekler. Oyunn yeni nesil sürümleri, 4K 60 FPS‘de çalışacak şekilde yükseltilmişti. Ayrıca renk körü oyuncular için daha kolay görülebilen şef göstergeleri, farklı boyutlara ölçeklendirilebilen kullanıcı arayüzü ve disleksi dostu metinler gibi birçok erişilebilirlik seçeneği eklenmişti.

Tüm bunların yanı sıra Overcooked! All You Can Eat, daha yüksek seviye süreleri, her öğün için daha yüksek puan, daha uzun tarif hazırlama süresi ve hatta zamanlayıcıyı kapatma gibi eğlencenin sınırlarını artıran Asist Modu ile geldi. Koleksiyon ayrıca ilk Overcooked! oyununa çok oyunculu özellikler getirdi. Oyun daha önce sadece yerel olarak oynanabiliyordu.

Overcooked! All You Can Eat

Overcooked! All You Can Eat çapraz platform desteği ile gelecek

Geliştirici Ghost Town Games, koleksiyon PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch ve PC için piyasaya sürüldüğünde çapraz platform desteği sağlayacak. Oyunun Twitter hesabından yapılan açıklamaya göre platformlar arası çok oyunculu güncellemesi yakında gelecek. Böylece arkadaşlarınızla istediğiniz cihazdan rekabetin tadını çıkarabileceksiniz. Özellik muhtemelen 23 Mart’ta oyuncuların kullanabileceği şekilde eklenecektir.

Overcooked! All You Can Eat ile Soğan Krallığı’na tam anlamıyla hazır olarak dönecek ve tüm içerikleri sınırsız olarak deneyimleyebileceksiniz. Koleksiyonun PS5 sürümü şu anda PlayStation Store’da 359 TL‘ye satılıyor.