Kate Bishop yakında Marvel’s Avengers kadrosuna katılacak

Crystal Dynamics, Ekim ayında Marvel’s Avengers için lansman sonrası planlarını değiştireceğini duyurmuştu. Sonuç olarak oynanabilir DLC karakteri Kate Bishop kadroya dahil olmakta gecikti. Okçunun birkaç hafta içinde oyuna gelmesi planlanıyor. Marvel’s Avengers’ın 1. Sezonu, 8 Aralık’ta yayınlanacak olan “Kate Bishop: Operation Taking AIM” ile başlıyor.

Operation Taking AIM, Marvel’s Avengers’ın ana hikayesindeki olayların sonrasını konu alacak. AIM’in yeni liderinin büyük planları var ve Avengers’ın işi henüz bitmedi. Oyuncular, Kate Bishop odaklı ücretsiz içerikte, Hawkeye olarak da bilinen Clint Barton’ı kurtarmak için bir operasyona çıkacak. Ancak elbette işler göründüğü kadar basit olmayacak.

Marvel’s Avengers’ın hikayesi operasyonlar ile genişleyecek

Operasyonlar, genel olarak Crystal Dynamics’in anlatıyı daha da geliştirdiği hikaye deneyimleri olarak gelecek. Her biri kendi kötü karakterlerine, oynanabilir kahramanlarına ve biyomlarına sahip olacak. Bununla birlikte Operasyonların tümü, birbirine bağlı bir hikayelerle Marvel’s Avengers için tamamlayıcı rol oynayacak.

Stüdyo ayrıca daha önce Life is Strange, Horizon Zero Dawn gibi oyunlarda çalışan başarılı oyuncu Ashly Burch‘un yeni içerikte Kate Bishop’u seslendireceğini doğruladı. Oyuncular, 8 Aralık’tan itibaren karakteri ve hikayesini ücretsiz olarak deneyimleyebilecek. Marvel’s Avengers’ın satış rakamları Square Enix’i memnun etmedi ve yeni kahramanın oyuncu topluluğunu biraz olsun canlandırması bekleniyor.

Kate Bishop için yayınlanan fragman:

Marvel’s Avengers Eylül ayında PS4, Xbox One ve PC platformları için piyasaya sürüldü. Ayrıca PS5 ve Xbox Series X/S’te geriye dönük uyumlulukla oynanabiliyor. Önümüzdeki yıl oyuna sahip olan tüm oyuncular yeni nesil sürüme ücretsiz erişebilecek.

yorum Yap