Marvel's Avengers Güncelleme 2.7.2 Yayınlandı

Marvel's Avengers Güncelleme 2.7.2 Yayınlandı
Square Enix ve Crystal Dynamics'intartışmalı oyunu Marvel's Avengers geçtiğimiz günlerde yeni bir güncelleme aldı. Marvel's Avengers Güncelleme 2.7.2  adıyla yayınlanan bu güncelllemenin bir süredir oyuncuları rahatsız...

Square Enix ve Crystal Dynamics'in

tartışmalı oyunu Marvel's Avengers 

geçtiğimiz günlerde yeni bir güncelleme aldı. Marvel's Avengers Güncelleme 2.7.2  adıyla yayınlanan bu güncelllemenin bir süredir oyuncuları rahatsız eden sorunları ele alıyor. Ayrıca bu güncelleme oyun için gelen son güncellemelerden biri olacak.

Marvel's Avengers Güncelleme 2.7.2

2020'nin sonlarında Square Enix ve geliştirici Crystal Dynamics'ten Marvel's Avengers'ı piyasaya sürmüştü.  Şirketin birçok oyunun biri olan Marvel's Avengers yayıncı şirketin en tartışmalı oyunlarından biri olarak tanımlanıyordu. Marvel's Avengers'a desteğin yakında sona ereceği bu ayın başlarında resmen açıklanmıştı. Ancak geçtiğimiz günlerde Marvel's Avengers Güncelleme 2.7.2  şaşırtıcı bir şekilde yayınlandı. Bu güncellemenin oyuna gelen son güncelleme veya güncellemelerden biri olacağı söyleniyor.

marvels-avengers-guncelleme-2-7-2-yayinlandi

Bu yeni yama, lansman sonrası içerik yayınlandıkça oyunda ortaya çıkan  küçük ama sinir bozucu sorunları ele alıyor. Güncellemede kampanya görevlerinde yapılan ayarlamaların yanı sıra oyuncular The Winter Solider'ı kontrol ettiğinde Bucky Barnes'ın Helicarrier'da bir NPC olarak görünmemesini sağlayan bir çok değişikliği içeriyor. Hatta güncelleme ek arayüz sorunlarını da düzeltiyor. Hawkeye'ın Modern kıyafeti, Hulk'un M.Ö. 1.000.000 dış görünümü ve diğer birkaçı üzerindeki bozulmayı içeren çeşitli görsel sorunlara da ince ayar yapıldığı söyleniyor.

Zaten oyun ilk ortaya çıkışından itibaren tartışmalı bir oyundu ve beklenilen ilgiyi  göremedi. Bu oyunun şirkete büyük para kaybettirdiği düşünülüyor. Hatta oyuncular oyunun ömrünün dolmasının şirket açısından iyi olacağını bile düşünüyor.