Dead Cells: Return to Castlevania İçin PS5 Duyurusu Yakında Gelebilir

Dead Cells: Return to Castlevania İçin PS5 Duyurusu Yakında Gelebilir
Dead Cells: Return to Castlevania ile PS5 tarafına geliyor olabilir. Gematsu'da ortaya çıkan durum oyuncuların yüzünü güldürmeye yetti.

Yakın zamanda piyasaya sürülen ve gerçekten iyi olan Dead Cells Return to Castlevania genişlemesi, birkaç haftadır çıktı ve eğlenceli ve nostaljik bir oyalama gibi duruyor. Görünüşe göre oyunun PS5'e özgü bir fiziksel sürümü de geliyor olabilir. Bu da oyuncuları gülümsetmek için yeterli sebep gibi duruyor. Gematsu tarafından tespit edildiği üzere, ESRB web sitesinde DC: Return to Castlevania Edition için bir liste yayınlandı. Gençler için T olarak derecelendirildi. Bu da yakında bir tür duyurunun olabileceğini gösteriyor.

dead-cells-return-to-castlevania-icin-ps5-duyurusu-yakinda-gelebilir

Dead Cells: Return to Castlevania için PS5 sürümü oyuncuları sevindirdi

2018'de PS4'te övgü dolu eleştiriler için piyasaya sürülen Dead Cells, o zamandan beri çok sayıda güncelleme aldı. DualSense desteğine sahip bir paket SKU ve diğer tüm PS5 haberleri oyunculara oldukça hoş geliyor. Sizler Dead Cells Return to Castlevania'nın hakkında neler düşünüyorsunuz? Fikirlerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşmayı unutmayın!

Önceki ve Sonraki Haberler
Bunlar da İlginizi Çekebilir