Avatar: Frontiers of Pandora İçin Oynanış Videosu Yakında Geliyor

Avatar: Frontiers of Pandora İçin Oynanış Videosu Yakında Geliyor
Avatar: Frontiers of Pandora oyunundan ilk sızdırılan görüntüler çevrimiçi ortama düştü. Buna ek olarak oynanış videosu yakında geliyor gibi duruyor.

Avatar: Frontiers of Pandora oyununu en son duyduğumuzdan bu yana bir süre geçti. İki yeni ekran görüntüsü internete sızdırıldığı için bu durum değişmek üzere gibi duruyor. Ayrıca, bir oyun videosunun yakında çevrimiçi olarak ortaya çıkabileceği anlaşılıyor. Aşağıdaki ekran görüntüleri Twitter kullanıcısı Script'ten alındı. Sızıntı kaynağı, daha önce Assassin's Creed: Mirage sanat eserlerini ve Ön Sipariş bonus içeriğini sızdırmıştı. Kısacası, Ubisoft sızıntıları için güvenilir bir kaynak olarak görünüyor.

avatar-frontiers-of-pandora-icin-oynanis-videosu-yakinda-geliyor

Avatar: Frontiers of Pandora oyunundan görüntüler geldi

Sızan bu iki ekran görüntüsü pek bir şey göstermiyor. Ancak, oyunun birinci şahıs bakış açısı kullanacağını onayladılar. Script ayrıca önümüzdeki günlerde Avatar: Frontiers of Pandora'ya bir oynanış videosu sızdıracağını söyledi. Tahmini olarak bu düşük kaliteli ekran görüntüleri, sızdırılan oyun videosundan alındı. Ubisoft, Avatar: Frontiers of Pandora'yı 2023/2024'te piyasaya sürmeyi planlıyor.

Önceki ve Sonraki Haberler
Bunlar da İlginizi Çekebilir