DualSense oyun kolunu istediğiniz renklerde tasarlayın: ColorWare

Sony, PlayStation 5 ve Dualsense kontrol cihazını sadece beyaz renk seçeneğiyle piyasaya sürdü. Konsol devi, daha fazla renk şeması görmek isteyen oyuncular tarafından eleştirildi. Ancak ColorWare adlı bir web sitesi DualSense kontrol cihazınını dilediğiniz gibi renklendirebilmenizi sağlıyor.

ColorWare’de DualSense oyun kolunun dört farklı kısmını renklendirebiliyorsunuz. Gövde, orta kısım ve dokunmatik yüzeyi mat veya parlak olarak düz veya metalik renklerle tasarlayabiliyorsunuz. Ayrıca dokunmatik yüzeye istediğiniz metni ekleyebiliyorsunuz. Düğmelerde yalnızca saten ve metalik kaplama seçenekleri bulunuyor. Üstelik tasarladığınız oyun kolunu satın alabiliyorsunuz.

DualSense üzerinde yaptığınız her özelleştirme fiyatı artırıyor

DualSense oyun kolu, ColorWare

Seçtiğiniz renkler orijinal DualSense kontrol cihazı üzerine işleniyor. Elbette özel tasarımınız için ekstra ödeme yapmanız gerekiyor. Fiyatlar 109 dolardan başlıyor ve sadece gövde özelleştirmesini içeriyor. Onun dışında her bir dokunuş fiyatı artırıyor. Düğmeleri ve dokunmatik yüzeyi özelleştirmek 10 dolar, metin ekleme 20 dolar ekliyor. Tüm bunların yanı sıra nakliye ve vergiler alıcıya ait. Cihazın alıcılara ulaşması 5-6 haftaya kadar sürebiliyor. ColorWare’in web sitesine buradan ulaşabilirsiniz.

ColorWare’in Dualsense’i özelleştirmek için parçalara ayırması gerektiğinden, cihaz garanti dışı kalıyor. Bununla birlikte şirket 1 yıllık parça ve işçilik garantisi sunuyor. Garanti, dönem içindeki olağan donanım arızalarının tüm maliyetlerini kapsıyor. Bazı üçüncü parti şirketler, PS5 konsolları için farklı dış kapak seçenekleri sunsa da, Sony’nin yasal baskısıyla karşılaşabiliyor. Ancak konsolları satın alarak özelleştirip gönderenler herhangi bir sorun yaşamadı.

Elbette PS5’i özelleştirmenin sınırı yok. Rusya merkezli lüks tasarım şirketi Caviar, geçtiğimiz hafta 20 kg altın ile tasarlanan “Golden Rock” adlı PS5 konsolunu duyurmuştu. Daha öncesinde Truly Exquisite adlı bir diğer şirket, 24 ayar altın kaplama PS5 ve aksesuarlarını satışa sunmuştu.

yorum Yap