Death Stranding Limitli Sürüm PS4 Pro konsolu tanıtıldı

Death Stranding 8 Kasım’da PlayStation 4 için gelecek. Hideo Kojima’nın yeni oyununu heyecanla beklerken oyunla birlikte piyasaya sürülecek özel bir tasarıma sahip yeni Limitli Sürüm Death Stranding PS4 Pro paketi de tanıtıldı.

Limitli Sürüm PS4 Pro paketi özel tasarım 1 TB PS4 Pro sisteminin yanı sıra, tasarımı tamamlayan Dualshock 4 kablosuz kontrol cihazı ve Death Stranding Blu-ray Disk sürümünü içeriyor. Oyundan ilham alan bu yeni PS4 Pro iki B.T. el izinin ve dünyadan kıtaların yer aldığı beyaz, mat yüzeye sahip. Pakette ayrıca Death Stranding dünyasından izleri tamamlayan BB Pod’la aynı renkte turuncu yarı saydam bir Dualshock 4 kablosuz kontrol cihazı da bulunuyor.

İşte yeni Limitli Sürüm PS4 Pro konsolu için hazırlanan tanıtım videosu:

4K TV sahipleri PS4 Pro ile dinamik 4K çözünürlükle geliştirilmiş Death Stranding deneyiminin keyfini çıkarırken, HD TV sahipleri supersampling yoluyla artan görüntü netliğinden faydalanacaklar. Ayrıca HDR ekranları olan oyuncular oyunu daha dinamik bir görüntü için daha parlak ve daha geniş bir renk aralığı sağlayan yüksek dinamik renk aralığında da deneyimleyebilecekler. Detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Death Stranding Limitli Sürüm PS4 Pro paketi lansmanla birlikte, 8 Kasım 2019’da satışa sunulacak. Oyunun dünyasını keşfederken özel PS4 Pro sistemiyle insanlığın yok edilmesini önlemek çok keyifli olurdu! Dün gerçekleştirilen State of Play yayınının tamamını buradan izleyebilirsiniz.

yorum Yap