Cyberpunk 2077’nin PS4 Pro ve PS5 oynanış görüntüleri yayınlandı

Cyberpunk 2077 önümüzdeki ay oyuncularla buluşacak. CD Projekt RED bugüne kadar sosyal medya hesaplarında ve Night City Wire yayınlarında birçok oynanış görüntüsü paylaştı. Ancak geliştirici, bu kez yeni aksiyon RPG oyununun PS4 Pro ve PS5‘ten alınan oynanış görüntülerini yayınladı.

CD Projekt RED, geçtiğimiz hafta Cyberpunk 2077’nin Xbox One X ve Xbox Series X oynanış görüntülerini paylaşmıştı. Şimdi sıra PlayStation konsollarına geldi. Stüdyo, PS4 Pro ve PS5 (geriye dönük uyumluluk yoluyla) üzerinden yakaladığı görüntüleri yeni videosunda bir araya getirdi. Yeni oynanış görüntüleri, hikayedeki yaşam yollarından Nomad’e (Göçebe) ait.

Videoda Cyberpunk 2077’nin PS4 sürümünün PS5’te geriye dönük uyumluluk ile oynandığını belirtiliyor. Yeni nesil PS5 sürümü önümüzdeki yıl gelecek ve PS4 sürümünü alanlar ücretsiz yükseltme yapabilecek. Yeni görüntüler yine oyun dünyasına derin bir bakış sunuyor. Karakter oluşturma, araç sürme, silah kullanma gibi mekaniklerin yanı sıra karakterler arası diyaloglar da ön plana çıkıyor.

Cyberpunk 2077 – PS4 ve PS5 oynanış videosu:

Cyberpunk 2077, aksiyon dolu bir sürüş deneyimi isteyenleri tatmin edecek gibi görünüyor. Çıkış tarihi yaklaştıkça, oyun hakkında yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. Cyberpunk 2077’nin kutulu sürümüne ait sızıntılar ve dosya boyutu geçtiğimiz hafta ortaya çıkmıştı. Kısa süre önce yine fütüristik Night City dünyasında geçen hikayenin ilk 20 dakikasına ait görüntüler sızdırılmıştı. Bu nedenle oyunu almayı düşünüyorsanız, spoiler riskine karşı sızıntılardan uzuk durmanızı tavsiye ederiz.

Cyberpunk 2077, 10 Aralık‘ta PS4, Xbox One ve PC için gelecek. Oyun, PlayStation 5 ve Xbox Series X/S’te geriye dönük uyumluluk aracılığıyla oynanabilecek. CD Projekt aksiyon RPG’nin yeni nesil versiyonu önümüzdeki yıl piyasaya sürecek. PS4 ve Xbox One kopyasını satın alanlar, ücretsiz yeni nesil yükseltmeler alacak.