Cyberpunk 2077 PS4 sürümünün dosya boyutu ortaya çıktı

Cyberpunk 2077 şimdiye kadar üç kez ertelenmesine rağmen CD Projekt RED’in yeni aksiyon RPG oyununa ilgi hala büyük. Önümüzdeki ay piyasaya sürülmesi planlanan oyun hakkında yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. Cyberpunk 2077’nin PlayStation 4 sürümünün dosya boyutu ortaya çıktı.

Reddit kullanıcısı Mikeymorphin, Cyberpunk 2077’nin CD Projekt RED tarafından gönderilen tanıtım materyallerinin görüntülerini paylaştı. Night City macerasının PS4 sürümü, kutudan iki Blu-ray disk ile çıkacak ve konsolda minimum 70 GB alan gerektirecek. Ayrıca Cyberpunk 2077 sızıntıları paylaşan bir Twitter hesabından kutulu sürümün tam içeriği de paylaşıldı.

Cyberpunk 2077 kutulu PS4 sürümünün içeriği:

Cyberpunk 2077’nin kutulu PS4 sürümünün arka kapağında oyunun minimum 70 GB alan gerektirdiği belirtiliyor. Ön kapakta ise kutu içeriği tam olarak listeleniyor. İşte oyunun kutulu sürümünden çıkacak ekstralar:

  • 2x Blu-Ray disk
  • Dünya incelemesi
  • Çıkartmalar
  • Kartpostallar
  • Oyunun haritası
  • Dijital içerik erişimi

CD Projekt RED, Cyberpunk 2077’nin tanıtıldığı Night City Wire yayınının 5. bölümünün 19 Kasım TSİ 21.00’de yayınlanacağını duyurdu. Yayın sırasında izleyicilere, Keanu Reeves‘in canlandırdığı Johnny Silverhand karakteri hakkında daha fazla bilgi verilecek. PS5’in global lansmanıyla aynı gün gerçekleşecek yayında oyun hakkında çok daha fazlasını öğreneceğiz.

Cyberpunk 2077, 10 Aralık‘ta PS4, Xbox One ve PC için piyasaya sürülecek. CD Projekt RED’in aksiyon RPG oyunu, geriye dönük uyumluluk sayesinde PlayStation 5 ve Xbox Series X/S’te de oynanabilecek. Yeni konsollar için geliştirilen sürümler 2021’de gelecek ve oyunu daha önce satın alan herkes ücretsiz yükseltme yapabilecek.