Call of Duty: Modern Warfare 2 Remastered geliyor!

Call of Duty: Black Ops 4, Activision’ın popüler birinci şahıs nişancı serisinin tek yeni oyunu olmayacak gibi görünüyor. Amazon İtalya sayfasında Call of Duty: Modern Warfare 2 Remastered 30 Nisan çıkış tarihi ile listelendi.

Oyunun Xbox One ve PS4 sürümleri için listeler 19,99 € (yaklaşık 96 TL / 25 USD) fiyatıyla Amazon İtalya’ya eklendi. Ardından elbette kaldırıldı ancak aşağıdaki ekran görüntüsü yakalandı.

call of duty: modern warfare 2 remastered

Call of Duty: Modern Warfare 2 Remastered’ın sinyalleri verilmişti

Bu tür tüm listelerde olduğu gibi, bu bir oyunun ilan edilmesi durumundaki yer tutucu gibi görünüyor. Listelenen çıkış tarihi, duyurulma ve çıkış tarihi arasında olağandışı bir süre olduğunu gösteriyor. Örneğin; Modern Warfare Remastered, resmi olarak duyurulmasının ardından altı ay sonra çıkmıştı. Bu listeleme doğruysa ilk oyunun yenilenmesinde olduğu gibi, yeni bir Call of Duty özel sürüm bonusu yerine bu oyunun tek başına, bağımsız bir sürüm olacağı sonucuna varılıyor.

Geçtiğimiz haftalarda Activision 2018 yılı için oyun planlarını açıklamıştı ve haberimizde Call of Duty: Modern Warfare 2 için yenilenmiş bir sürümün gelebileceğinden bahsetmiştik.