Call of Duty: Modern Warfare temalı PS4 ve PS4 Pro paketleri tanıtıldı

PlayStation geliştiricilerle yaptığı anlaşmalarla PS4 konsollarını canlandırmaya devam ediyor. Geçtiğimiz ayın sonlarında Limitli Sürüm Death Stranding PS4 Pro paketi tanıtılmıştı ve şimdi de Call of Duty: Modern Warfare temalı paketler karşımızda.

Paket diğer benzerleri gibi jet siyahı 1 TB PS4 / PS4 Pro, onunla uyumlu DualShock 4 ve oyunun Blu-Ray kopyasını içeriyor. Call of Duty: Modern Warfare temalı PS4 Pro paketi 399.99 dolardan satışa sunulacak ve yeni Call of Duty oyununun lansmanıyla aynı tarihte satışa çıkacak.

Destansı serinin 16. oyunu 25 Ekim’de çıkacak. Lansmanı kutlayacak PS4 veya PS4 Pro içeren iki yeni Call of Duty: Modern Warfare paketi de PlayStation Blog‘da tanıtıldı. İşte yeni paketler:

  • Call of Duty: Modern Warfare PS4 Paketi: Jet Siyah 1 TB PS4 sistemi, onunla uyumlu bir Dualshock 4 kablosuz kontrol cihazı ve Call of Duty: Modern Warfare’in Blu-ray disk kopyasıyla birlikte gelecek.

PS4 1 TB paketi Türkiye, İspanya, İtalya, Avustralya, Suudi Arabistan, Yunanistan, Adriyatik, Baklands, İsrail, Güney Afrika, Yeni Zelanda, Orta Doğu, UAE, Kıbrıs, Malta, Almanya, Fransa, İskandinavya, Çek Cumhuriyeti, Avusturya, İsviçre’de satışa sunulacak. PS4 500GB’lık bir paket İngiltere, İrlanda ve Benelüks ülkelerinde gelecek.

Call of Duty: Modern Warfare PS4 paketi
  • Call of Duty: Modern Warfare PS4 Pro Paketi: Jet Siyah 1 TB PS4 Pro sistemi, onunla uyumlu bir Dualshock 4 kablosuz kontrol cihazı ve Blu-ray diskindeki Call of Duty: Modern Warfare bir kopyasıyla birlikte siyah renkli sahiptir. Call of Duty: Modern Warfare’in Blu-ray disk kopyasıyla birlikte satışa sunulacak.

PS4 Pro paketi sadece Almanya, Fransa, İskandinavya, Çek Cumhuriyeti, Avusturya, İsviçre, İngiltere, İrlanda ve Beleux ve Brezilya’da satışa çıkacak.

Call of Duty: Modern Warfare PS4 Pro paketi

PS4 Pro standart konsola göre birçok seçenek sunuyor. 4K TV’ye sahip olanlar dinamik sık örnekleme ve geçici kenar yumuşatmayla 4K çözünürlüğün keyfini çıkarabiliyorlar. Ayrıca HD TV sahipleri standart PS4 modelinde bulunmayan “arttırılmış görüntü netliğine” erişebiliyor. Ek olarak HDR özelliğine sahip ekranı olan oyuncular daha geniş bir kontrast ve renk yelpazesi deneyimleyebiliyor.

Call of Duty: Modern Warfare 25 Ekim’de PS4, Xbox One ve PC platformlarına gelecek. Bu yılki Call of Duty hikaye modunu geri getirecek. Yayıncı Activision ve geliştirici Infinity Ward kısa süre önce ilk hikaye fragmanını yayınladı.

yorum Yap