Call of Duty: Black Ops Cold War Alfa yarın PS4’te başlıyor

Call of Duty: Black Ops Cold War’ın çok oyunculu Alfa sürümü yayınlandı. PlayStation 4 oyuncuları yarından itibaren hafta sonu boyunca heyecanla beklenen oyunun çok oyunculu modlarını deneyimleyebilecek. Vakit kaybetmek istemeyenler, önyüklemeye açılan Alfa sürümünü şimdiden konsollarına indirebilirler.

Black Ops Cold War’ın çok oyunculu Alfa süreci, yarın TSİ 20:00’de başlayacak ve 20 Eylül TSİ 20:00’de sona erecek. PlayStation 4 sahipleri, iki gün boyunca çok oyunculu modların ve haritaların yanı sıra Create-a-Class ve Scorestreak sistemlerini deneyimleyebilecek. Bunların dışında Alfa sürümü hakkında daha fazla bilgi sunulmadı.

Call of Duty: Black Ops Cold War’ı ilk olarak PS4 oyuncuları deneyimleyecek

Call of Duty: Black Ops Cold War

PS4 oyuncuları, Alfa sürümüyle Geride İz Bırakmayan Harekatlara katılarak dünya çapındaki yeni nesil savaş deneyimini ilk olarak oynayacak. Yeni Combined Arms modunda ve çeşitli 6v6 oyun modlarında becerilerini test edecekler. Combined Arms, araç temelli bir savaş ortamıyla geliyor ve 24 oyuncu tek bir Domination maçında savaşıyor. Kar araçları, tanklar, jet-skiler, silahlı tekneler ve çok daha fazlasını kullanarak haritada hızlı bir şekilde ilerleyecek ve belirli bölgeleri ele geçirmeye çalışacaksınız.

Activision, dün gerçekleşen PlayStation 5 Showcase etkinliği sırasında Alfa sürümünü duyurdu ve oyundan yeni görüntüler paylaştı. Call of Duty: Black Ops Cold War’ın ilk görevi ‘Nowhere Left to Run’ın oynanış videosu, Trabzon Havalimanı’nda gerçekleşen bir operasyonu konu alıyor. Aksiyon dolu görevin yaklaşık 4 dakikalık oynanış görüntülerini buradan izleyebilirsiniz.

Call of Duty: Black Ops Cold War, 13 Kasım’da PS4, PS5 Xbox One, Xbox Series X/S için piyasaya sürülecek. Orijinal Black Ops’un devamı niteliğindeki yeni oyunun beta süreci, 8 Ekim‘de yine ilk olarak PS4’te başlayacak. Beta tarihlerine ve daha fazlasına buradan ulaşabilirsiniz.