Assassin’s Creed Valhalla oyuncuları, mikro ödeme sisteminden memnun değil

Ubisoft, Assassin’s Creed Valhalla oyuncularının oyun içi satışlara dair tepkileriyle karşı karşıya. Oyundaki zırh setlerinin neredeyse yarısının ücretli olması ve bazı içeriklerin fiyatının yüksek olması toplulukta memnuniyetsiz bir hava oluşturdu.

Oyuncular, fiyatların yüksek olmasının yanı sıra Ubisoft’un mikro ödemelere öncelik vermeye devam ettiğini ve lansman sonrası içeriklerin yetersiz olduğunu öne sürüyor. Buna ek olarak, Assassin’s Creed Valhalla’daki sorunların birçoğunun çözülmediğini belirtiyor. Ubisoft’u eleştiren bir Reddit paylaşımında, oyun içi mağazaya eklenen içeriklerin yetersiz olduğu ve oyuncuların keyif alamadığı söyleniyor.

Oyuncular içerikleri yetersiz ve saçma buluyor

Reddit kullanıcısı Zuazzer tarafından yayınlanan gönderide, “Koleksiyoncu sürümüne yüz dolardan fazla harcayanlar bile son birkaç ayda çok az içerik aldı. Ubisoft, mikro ödeme mağazasına saçma sapan şeyler eklemeye devam ediyor.” ifadeleri yer aldı. Ayrıca oyuncuların etkinliğe özel bir zırh seti aldıklarında, sadece üzerinde kan sıçramaları gibi ufak yenilikler yapıldığını öne sürerek tepki gösterdi.

Ubisoft daha önce, Assassin’s Creed Valhalla basın tarafından incelendikten ve piyasaya sürüldükten hemen sonra XP takviyeleri verdiği için eleştirilmişti. Geliştirici, takviyeyi oyuncuların lansman sonrası içerikler geldikçe ilerlemelerini daha hızlı yapabilmesi için verdiğini belirterek kendini savundu. Topluluk artık yeni ve kapsamlı içeriklerin gelmesini bekliyor, ancak Ubisoft cephesi suskun.

Ubisoft, şikayetlere henüz yanıt vermedi. Assassin’s Creed Valhalla, ilkbahar aylarında The Wrath of The Druids ve yaz aylarında The Seige of Paris genişlemelerini alacak.

yorum Yap