Yılın son PlayStation Plus indirimi başladı!

Yeni bir yıla başlamadan önce PlayStation Plus aboneliklerini yenileme zamanı geldi. Üstelik %25 indirim fırsatıyla!

1 yıllık Playstation Plus aboneliği %25 indirimle 179,99 TL yerine, 134,99 TL. Bu fırsat, 15 Aralık 2017 saat 13:00’te (TSİ) başlayacak ve 19 Aralık 2017 saat 13:00’te (TSİ) sona erecek. PlayStation Store sayfasına giderek yılın son teklifini değerlendirebilirsiniz.

Playstation Plus Nedir?


Playstation Plus (PS Plus), Sony’nin konsolları için sunduğu ücretli bir abonelik sistemidir. Playstation 4 Pro, Playstation 4 (PS4), Playstation 3 (PS3) ve Playstation Vita (PS Vita) kullanıcıları, bu hizmetin getirdiği ücretsiz oyun, tema ve simgelerin de içinde bulunduğu ayrıcalıklardan ve ekstra indirimlerden faydalanabilecekler.

PS Plus üyeleri her ay desteklenen tüm platformlara özel, seçilmiş oyunlara ücretsiz olarak sahip olabiliyorlar. Bu oyunları dilerseniz ücretsiz olarak PS Plus üyeliğiniz devam ettiği sürece sınırsız olarak oynayabiliyorsunuz. Ayrıca PSN Store’da satılan oyunlara özel indirimlerle sahip olabilirsiniz. Aynı zamanda belirli oyunların demo ve beta denemelerine erişebilir, böylece oyunları önceden deneme fırsatı yakalarsınız.

Üyelere sunulan bir diğer ayrıcalık, 10 GB’lık ücretsiz bulut (cloud) depolama alanı. Bu sayede save dosyalarınız asla kaybolmayacak. Oyunlarda uzun uğraşlar sonrası açtığınız karakterler, geçtiğiniz bölümler, temalarınız ve diğer tüm bilgileriniz güvende. Ayrıca arkadaşınızın Playstation 4‘ünde oturum açıp kendi save dosyanızı indirerek oyun keyfinize kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.