Xbox Game Pass Ultimate Şubat 2023 Oyunları Açıklandı

Bildiğiniz üzere Microsoft’un Xbox Game Pass hizmeti il çıktığından beri kullanıcılar tarafından ilgiyle karşılanmıştı. Şirket bu ilgiyi karşılıksız bırakmayarak platforma sürekli oyunlar eklemeye devam etti. Geçtiğimiz günlerde ise Xbox Game Pass Ultimate şubat ayı için heyecan verici 3 oyunu açıkladı.

Xbox Game Pass Ultimate

Belirttiğimiz üzere Microsoft, platforma Ocak ayı sonunda gelecek olan yeni Xbox Game Pass oyunlarının yanı sıra kullanıcılarının Şubat ayında sabırsızlıkla bekleyebilecekleri bazı oyunları açıkladı. Yeni yılın başlangıcından bu yana, Microsoft’un Xbox Game Pass duyuruları sıra dışı bir hale geldi. Mesela Microsoft, Şubat ayı için yeni Xbox Game Pass oyunlarını son ana kadar duyurmazdı. Ancak şirket gelecek ayın oyunlarını şimdiden duyurmaya başladı.

xbox-game-pass-ultimate-subat-2023-3-oyunu-aciklandi

 

 

Microsoft’un yeni Xbox Game Pass oyunları duyurusu, sürpriz bir şekilde açıklanan yepyeni bir aksiyon oyunu olan Tango Gameworks’ün Hi-Fi Rush’ını açıklayarak başladı. Xbox Game Pass aboneleri Hi-Fi Rush’ı hemen şimdi istek listesine ekleyebilir. Bu arada, klasik birinci şahıs nişancı oyunu GoldenEye 007 27 Ocak’ta Xbox Game Pass’e gelirken, RoboQuest’in erken erişim sürümü de 30 Ocak’ta platforma geliyor. Bu çıkacak oyunların bir diğeri ise 31 Ocak’ta sunulacak olan Age of Empires 2: Definitive Edition olacak. Ayrıca JoJo’s Bizarre Adventure All-Star Battle R ‘da 31 Ocak’ta Game Pass’e geliyor.

İşte Şubat 2023’te Çıkacak Xbox Game Pass Oyunları:

    • Darkest Dungeon (Konsol ve PC)- 2 Şubat
    • Grid Legends (Xbox Game Pass Ultimate)- 2 Şubat
    • Hot Wheels Unleashed: Game of the Year Edition (Konsollar ve PC)- 7 Şubat
Yorumları Göster (1)