World War Z’nin 2. Sezon içerik yol haritası açıklandı

Saber Interactive Ağustos ayının sonlarına doğru World War Z‘nin ilk sezonunun son DLC içeriğini yayınlamıştı. Geliştirici artık 2. Sezon yol haritasını belirledi ve oyuncuları yeni içerikler bekliyor. Yeni ücretsiz güncellemeler yılın ilerleyen zamanlarında yayınlanmaya başlayacak ancak ne zaman geleceklerine dair belirli bir tarih açıklanmadı. Ek içeriklerle oyuncular yeni görevler, Horde Mode Z, yeni silahlar, kozmetikler, yeni bir zombi, çapraz oyun desteği ve daha fazlasına kavuşacaklar.

World War Z resmi Twitter hesabından yapılan bir paylaşımla 2. Sezon yol haritası açıklandı. World War Z öncelikle Moskova ve New York’tan yeni görevler alacak. Ayrıca Prestige Ranks ödülleri, yeni zombi türü ve yeni silah yolda. Yol haritası ayrıca 4 silah ve 4 karakter kozmetiğiyle ücretli içerikleri de haber veriyor. En çok göze çarpanlardan biri de oyuncuların konsollar ve PC arasında çapraz oyun desteği alacak olmaları.

İşte World War Z’nin 2. Sezon içerik yol haritası:

World War Z 2. Sezon içerik yol haritası

Saber Interactive World War Z’yi lansman sonrasında istikrarlı olarak destekledi. Zombi kıyameti temalı oyun kısa sürede ticari başarı yakaladı ve sadece bir hafta sonra dünya çapında satılan 1 milyon kopya satmayı başardı. Oyun çıktıktan yaklaşık 5. haftadan sonra bu rakam 2 milyona erişti ve kısa süre içinde popüler zombi oyunlarına bir yenisi daha eklendi.

World War Z, PlayStation 4, PC ve Xbox One platformlarında oynanabilir.

yorum Yap